Güncel

Jim Carrey Marvel İle Çalışmak İstediğini Söyledi

Eğer Marvel yeni bir süper kahraman hikayesi için aktör arıyorsa, Jim Carrey’nin telefonunu bi’ çaldırmak isteyebilir.

Carrey, Toronto Uluslararası Film Festivali’nde yeni belgeseli Jim & Andy: The Great Beyond – The Story of Jim Carrey & Andy Kaufman Featuring a Very Special, Contractually Obligated Mention of Tony Clifton‘ı tanıtırken The Hollywood Reporter’a konuştu. (hay maşallah destan gibi belgesel ismi) Konuşma, aktörün “Fashion Week” olaylarında ve röportajlarında daha alışılmadık davranışlarına odaklanmıştı. Ancak gelecekte almak istediği roller konusuna geldiğinde, herhangi bir planlanmış bir şey olmasa bile Carrey‘nin ne yapmak istediğine ilişkin bazı özel fikirleri olduğunu söyledi.

“Eğer Marvel, Neurotic Man veya Man That Doesn’t Exist için beni isterse!”

Carrie özellikle devam filmleriyle ilgilenmediğini söylerken, daha önce Marvel ile birlikte çalıştığını ve ironik bir şekilde devam filminde yer aldığını söyledi. Carrey, 2013’te Kick-Ass 2‘de Albay Stars and Stripes‘i canlandırdı. Bu film Marvel Sinematik Evreni’nin bir parçası değil veya Marvel tarafından yazılmadı fakat Mark Millar’ın “Kick-Ass 2” ve “Hit-Girl” çizgi romanları yayınlanan Marvel çizgi romanları taban alınarak hazırlanmıştı.

Neurotic Man‘in neye benzeyeceğine gelirsek Albay Stars and Stripes, ilk kez Carrey’nin çizgi roman bölgesine girmesi değildi. O akıllara kazınan oyunculuğu ile 1995’in Batman Forever filmindeki Riddler rolüyle parladı.

Veli Tekin

Her şeyden biraz biraz anlayan, araştırma yapmayı seven ve pes etmeyen bir kahve tiryakisi. Sade ve şekersiz. Ve biraz da çikolata. Anladınız siz
Başa dön tuşu
Kapalı