Jason Momoa Marvel x DC Crossover'ıyla İlgili İddialı Konuştu - Geekrobats

Jason Momoa Marvel x DC Crossover’ıyla İlgili İddialı Konuştu

Marvel ve DC Crossoverlar’ını bir çok yerde bir çok defa görmüştük ancak DCEU‘nun Aquman’i Jason Momoa bu konuda en az bizler kadar heyecanlı.

Justice League‘in vizyona girmesine az bir süre var ve filmin oyuncuları bir tanıtım turu için News Asia için merak edilen bazı soruları yanıtladı. Jason Momoa, Gal Gadot, Ray Fisher, Ben Affleck ve Henry Cavill‘e gelen bu sorular arasından en dikkat çekici soru ” Marvel ve DC kahramanları tek bir kötüye karşı birleşip mücadele edebilir mi? ” oldu. Ancak soru gittikçe dağılda ve en sonunda hala net bir cevap verilemeyen DC vs Marvel mücadelesine döndü.

Ray Fisher ve Ben Affleck iki tarafada destek göstermeyerek sakin bir şekilde soruyu yanıtladılar. Ray Fisher, iki evren arasındaki büyük farklılığa rağmen böyle büyük bir mücadele görmenin heyecean verici olduğunu söyledi ve her iki tarafında kendi tarzının dışına çıkmaması gerektiğinden bahsetti. Ben Affleck ise sadece böyle bir projenin harika olacağını söyledi. Gal Gadot onları destekledi ve ardından Henry Cavill konuya daha geniş bir yelpazeden bakarak biri olmassa diğeri de olamaz dedi. Ancak hikayeler sona erdiğinde ve insanlar tüm olan biteni gördüğünde böyle bir projeninde gerçekleşebileceğini ekledi. Ve son olarak kişiliğide en az oynadığı karakter kadar samimi ve çılgın olan Jason Momoa böyle bir projeyi çok istediğini gayet açık bir şekilde şu sözlerle belirtti:

“Böyle bir yapımda yer almayı çok isterdim. Muazzam bir şey! Yani Chris Hemsworth’u çok severim. Düşünsenize Thor’un veya Hulk’ın yanındasınız. Onları tutup suya sürükleyip boğmak istiyorum. Yani düşünsenize onları tutup, sonra etrafa fırlatmak çok eğlenceli olurdu.”

Çoğu hayranında böyle bir projeyi görmek istediği ortada. Tabii ki Aquaman’de küçümsenecek bir karakter değil ve Thor, Hulk gibi karakterlerle mücadelesini izlemek gerçekten harika olabilir.