Jason Momoa, Aquaman 2 Hikayesinin Hazır Olduğunu Söyledi - Geekrobats

Jason Momoa, Aquaman 2 Hikayesinin Hazır Olduğunu Söyledi

Jason Momoa, bu hafta yeni çıkan sakalıyla ilgili korkularını yatıştırmak zorunda kaldı ama aynı zamanda Aquaman 2’nin hikayesinin hazır olduğunu da doğruladı. Tek kullanımlık plastik su şişelerinin tehlikeleri hakkında farkındalığı arttırmak için daha önce sakalını kesmiş olmasına rağmen, geçen yılki Aquaman’ın başarısı sayesinde kısa bir süre sonra Arthur Curry’i oynamaya geri dönmesi gerekeceğinden değişim çok uzun sürmeyecek.

Aquaman’ın 1 milyar dolarlık başarısı, WB’nin Atlantis’in maceralarını genişletmekle ilgilenmesini sağladı. Kısa bir zaman önce stüdyo, bir Trench korku spin-off’u geliştirmeye girişti ve stüdyo ayrıca orijinal filme uygun bir devam filmi üzerinde çalışıyor. Daha önce bildirilen 2022 çıkış tarihine kadar önümüzde beklemek için uzun bir yol var.

Gerçekten, gerçekten, gerçekten ikincisini yapmaya çok tutkuluyum, çünkü dünyada her şeyin olduğu ilk yer.

Bu kara ile denizi birleştiriyor. Dünyayı yok eden hiçbir dış uzaylı yok, biziz.

Ellen Show’da konuşan Momoa bu sözleri sarf etti. Ayrıca videoya buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. İlk film, insanlığın kendi en kötü düşmanı olduğuna dair bazı çıkarımlar içeriyor olsa da, devamında bu konu hakkında ne kadar ileri gidilebileceğini görmek ilginç olurdu.

Jason Momoa, Aquaman 2 Hikayesinin Hazır Olduğunu Söyledi - Geekrobats

Momoa, herkesin DC’nin yaklaşmakta olan projesini bilmesini istemeye hevesliydi. Bir sonraki filme duyduğu coşku nedeniyle, 2018 yılının Ekim ayında ileri attığı bazı fikirlerin senaryoya girdiğini söylemek güvenli.

Oraya geri dönmek için heyecanlıyım, bu yüzden önceki yazarımızla çalışıyorum ve kilitli bir hikaye var ve biz de içine giriyoruz.

Hikaye detayları hakkında bilgiler çok seyrek olsa da, David Leslie Johnson-McGoldrick’in devam filmi için senaryoyu yazmaya geri döndüğü gerçeği çok iyi bir işaret.

Ve birileri Arthur’un, Aquaman 2 geldiğinde sakalı olmayacağından endişe duyulması durumunda, oyuncu durumun böyle olmayacağına dair güvence verdi.

İki yıl sonra falan olacağını düşünüyorum. Sakal o zamana kadar geri dönecek.