FilmGüncel

James Gunn, Adam Warlock’ın Guardians of the Galaxy Vol 3’de Olmayacağını Söyledi

Guardians of the Galaxy Vol 2‘nin sonunda izlediğimiz after credits’te Adam Warlock’ın MCU içerisine dahil olduğunu öğreniyoruz. Bunu öğrendikten sonra hayranların çoğu Guardians of the Galaxy Vol 2 çıktıktan sonraki sene Avengers: Infinty War’da Thanos’a karşı gelmeye çalışan bir kahraman olarak geleceklerini düşündüler fakat filmde de görebildiğimiz gibi filmde Adam Warlock’tan eser yoktu.

Avengers: Infinity War ve Endgame’den sonra MCU hayranları Adam Warlock’ın, James Gunn’ın Guardians of the Galaxy Vol 3 filminde gözükeceğini düşündü ama James Gunn‘ın yakın zamanda Instagram’da yaptığı soru-cevapta Adam Warlock’ın Guardians of the Galaxy Vol 3’te gözükmeyeceğini söylendi.

Hatta bir anlığına Avengers: Endgame’i yazan ekip Adam Warlock‘ı filme eklemek istemişler fakat bunun saçma olacağına karar vermişler.

Daha fazla Marvel haberlerine göz atmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Etiketler

Cem Çapkan

Yaklaşık 6 yıldır çizgi roman okuyorum ve bu hayatıma kattığım en renkli hobim oldu. Jack Kirby, Alan Moore, Jeph Loeb ve Tim Sale hayranıyım. Favori çizgi romanım yok hepsi birbirinden güzel çünkü. Kendinizi kısıtlamayın

Want to buy the best fake watches? Only we have the best price and quality - perfectwatches.io

Başa dön tuşu
Kapalı