IT Chapter 2 Fragman: Pennywise & The Losers Kasabaya Geri Döndü! - Geekrobats

IT Chapter 2 Fragman: Pennywise & The Losers Kasabaya Geri Döndü!

Tekrar sarsılmaya hazırlanın: IT: Bölüm 2 fragmanı fırından yeni çıktı. 2017’de yayınlanan IT filminin devamı olan Bölüm 2, Stephen King’in korku romanının ikinci yarısını sinema ekranına uyarlıyor. Yazar Gary Dauberman ve yönetmen Andy Muschietti geri döndü ve Kaybedenler Kulübü’nün şu anda orta yaşlı üyeleri olarak James McAvoy, Jessica Chastain, Bill Hader, Jay Ryan ve Isaiah Mustafa gibi oyuncular kadroya katıldı.

Warner Bros., şimdiye kadar IT: Bölüm 2’ye yönelik pazarlamayı başlattığı için iyi bir sebepten dolayı rahat etti. Orijinal IT, tüm zamanların en yüksek hasılatı olan korku filmi, bu nedenle hikayenin ikinci kısmı için çok fazla talep olduğu açıkça görülüyor. Bununla birlikte, yaz filmi sezonu başlamadan önce, WB ve New Line’ın filmi tanıtmaya başlaması için uygun bir zaman gibi görünüyor.

Stüdyolar, IT Bölüm 2’nin fragmanını bu hafta başında, NYC Time Square’da bir teaser videosu yayınladıklarında duyurdular. Fragmanı ve postere aşağıdan ulaşabilirsiniz.

IT Chapter 2 Fragman: Pennywise & The Losers Kasabaya Geri Döndü! - Geekrobats

Her şey göz önüne alındığında, bu WB’nin Nisan ayında CinemaCon’da gösterdiği IT: Bölüm 2 ön izlemesi ile aynı fragman. Videonun çoğunluğu büyümüş Beverly Marsh’ın (Chastain) Derry’deki çocukluk evini ziyaret ettiği, babası yerine orada yaşayan gizemli bir yaşlı kadınla karşılaştığı bir sahne (spoiler değil: Pennywise gerçekten kılık değiştirmiş). Bölüm 2’deki birincil çatışmayı kurmanın akıllıca bir yolu; yani, Pennywise geri döndü ve Kaybedenler, onu durdurmak için Derry’e geri dönmek zorunda kalırken, aynı zamanda travmatik çocukluk anılarıyla da karşı karşıya kaldılar.

Her iki IT filminin de (esas olarak) aynı yönetici ekibe sahip olduğunu belirtmeden geçmeyelim. Muschietti’nin önceki uyarlamasından hoşlanan birçok insan için rahatlatıcı bir haber. King, ilk IT filminin açık sözlü bir hayranı ve devam filminin onayını çoktan dile getirdi. Herkese gelince: Muschietti ve IT: Bölüm 2 kadrosunun çıkaracağı iş söz verildiği gibi iyi mi değil mi diye filmi görmek için birkaç ay daha beklemek zorunda kalacaklar.