Güncel

Hugh Jackman, MCU’ya Geri Dönmeyi Düşünüyormuş

Sebastian Stan, Hugh Jackman ile potansiyel bir Avengers/X-Men crossoverı ile bir kez daha Wolverine rolü ile canlandırması hakkında konuştuğunu söyledi.

Sebastian Stan, Marvel Sinematik Evreni’nde sevilen rolüyle geniş bir hayran kitlesine sahip olan Hugh Jackman’ın potansiyel bir X-Men ve Avengers crossover yapımında rol almayı düşündüğünü açıklandı. Bucky Barnes rolünü canlandıran 39 yaşındaki aktör, görünüşte Hydra tarafından silahlandırılan, Captan America’nın (Steve Rogers) uzun süredir kaybolmuş arkadaşı. Infinity War ile tekrar beyaz perdede göreceğimiz Sebastian Stan bizlerle Hugh Jackman ve Wolverine hakkında güzel haberler paylaştı.

Ace Comic Con panelinde yıldız oyuncular Chris Evans (Captain America) ve Anthony Mackie (Falcon) ile birlikte bulunan Sebastian Stan, konu Fox’un Disney’in birleşmesine geldi. Konuşmalar devam ederken Sebastian Stan

“Son zamanlarda Hugh Jackman’ın yanında oturuyordum. Konuştuğumuz diğer saçma şeyleri hatırlamıyorum ama ‘Seni yakında görebilecek miyim’ gibi bir şey olmalıydı. Bana birkaç şey söyledi ve ben burda bırakıyorum. Aksi takdirde, biriyle başım belaya girecek gibi hissediyorum.”

Stan’in başı belaya girecek gibiydi lakin Mackie ve Evans’ın ısrarından sonra devam etti.

Ona sordum, çünkü Logan’ın son Wolverine şeyi olması gerekip gerekmediğini düşünerek durdum ve bana onun da bunu düşündüğünü ve aklında olduğunu söyledi. Yani, bilmiyorum, o olabilir. “

Jackman, X-Men filmleri ve kendi kendisinin başrolde olduğu The Wolverine ile Logan filmlerindeki oyunculuğu ile çizgi roman dünyasına uzak olan kişileri bile çekmeyi başarmış bir isim.

Hugh Jackman, MCU’ya Geri Dönmeyi Düşünüyormuş - Geekrobats

Stan’in dediklerine bakarsak, MCU’nun altında Wolverine’yi yeniden canlandırmak için Jackman’ı süper kahraman emekliliğinden çıkarmak için kapalı kapılar ardında diyaloglarda saklı olabilir gibi görünüyor. Açıkçası, aktör somut bir şey söylemedi ancak açıkça bu olasılık hakkında konuştuğu gerçeği ortada. Çeşitli hikayeler, senaryolar Feige ve ekibi tarafından yaratılıp, uzun süredir bir bekleyiş içinde olan hayranları sevindirebilir.

Tony Stark ile şakalaşma, Steve Rogers ve Bucky ile savaş hikayeleri paylaşma ve aynı zamanda Hulk’la boğuşma gibi şeyler Jackman’ın olduğu gibi birçok Marvel hayranı için de uzun zamandır hayalleri süsleyen düşüncelerden. Thor canlandıran Chris Hemsworth de bu kampanyada aynı safta yer alıyor: Jackman’ın Wolverine’nin emekliden ayrılmaya ikna etmek.

Yeni X-Men filmlerinde kendisinin yerine gelecek oyuncunun kim olacağı konusu halen netleşmemiş olsa da, muhtemel X-Men/Avengers crossover’ında Jackman’ı görmek birçok hayranının isteyeceği bir şeydir diye düşünüyoruz. Bakalım zaman neler gösterecek?

Etiketler

Veli Tekin

Her şeyden biraz biraz anlayan, araştırma yapmayı seven ve pes etmeyen bir kahve tiryakisi. Sade ve şekersiz. Ve biraz da çikolata. Anladınız siz

Want to buy the best fake watches? Only we have the best price and quality - perfectwatches.io

Başa dön tuşu
Kapalı