Hawkeye'ın, Avengers: Endgame'deki Dövmeleri Ronin'e Dönüşüyor! - Geekrobats

Hawkeye’ın, Avengers: Endgame’deki Dövmeleri Ronin’e Dönüşüyor!

Hawkeye’ın, Avengers: Endgame’deki dövmeleri Ronin’e dönüşüyor ve yoksa filmden beklenen zaman atlama olayı gerçekleşiyor mu? Jeremy Renner’ın Clint Barton’ı, orijinal Avengers üyelerinin geri kalan kısmı kadar ekran saati almadı ama bu Avengers: Endgame ile değişmeli. Avengers: Infinity War’dan tamamen uzaktı, bu yüzden Marvel Studios kendisini seyircilerden uzak tutmamak için pazarlamada yeni bakışını göstermekte hiç vakit kaybetmedi.

Barton’ın, Avengers: Endgame’deki en heyecan verici yönlerinden biri çizgi romanlarda olduğu gibi Ronin, Persona’yı ele geçirmek için geçici olarak yayını ve oklarını geride bırakacak. Sadece yeni bir siyah ve altın kostüm giymenin ötesinde, Barton’ın görünümünde gelecek film hakkında bazı ilginç ipuçları sağlayabilecek birkaç değişiklik daha var.

En yeni Screen Rant videosunda, Barton’ın Avengers: Endgame’teki yeni görünümüne, ama özellikle dövmelerine bakacağız. Son zamanlarda, sol kolunun tamamen karmaşık bir tasarımla kaplandığı gösterilmişti. Bu karışık tasarım aslında seçtiği samuray yaşam tarzını kızdırıyorlar.Ek olarak, koldaki dövmelerin detaylarını anlamak ve hepsinin düzgün şekilde iyileşmesi için zaman gerektiğinden, zaman atlaması gerçekleşeceğini ileri sürer.

hawkeye with tattoos ile ilgili görsel sonucu

Barton, Avengers: Endgame’de Ronin kostümü giyecek olsa ve bu dönüşümü sembolize edecek bir dövmesi olsa da, bu görünümde uzun süre kalacakmış gibi gözükmüyor; tanıtım videoları sırasında yer aldığı sahnelerin çoğu, onun yeni bir Hawkeye kostümü taktığını ve güven yaylarıyla ve oklarıyla geri döndüğünü gösteriyor. Bu, posterlerin çoğunda da geçerliydi, bu yüzden Avengers: Endgame, hayranlarına ne yazık ki Ronin görünümünün birkaç dakikasını verebilir.

Hangi kostümü giyecek olursa olsun, Barton’ın bir süre geçinceye kadar Avengers: Endgame oyununa gerçekten dahil olmayacağı anlaşılıyor. Bu ona sadece dövmeleri yaptırması ve Japonya’daki Yakuza ile savaşması ve yeni bir görünüm bulması için zaman vermekle kalmaz, aynı zamanda yas tutmak için de zamanı olur. Kahramanların geri kalanına yeniden katılıp, Thanos’a karşı mücadeleye katıldığında, yeteneklerini nasıl kullanacağını görmek için sabırsızlanıyoruz.

Daha fazla Avengers makaleleri için tıklamayı unutmayın..