GüncelFilm

Harley Quinn Üzerinde Önemli Bir Değişikliğe Gidiliyor!

Suicide Squad kötü eleştiriler alsa bile filmin ana karakterlerinden Harley Quinn, Margot Robbie’nin harika oyunculuğu sayesinde oldukça beğenilen bir karakter olmuştu. Gelen son haberlere göre ise sevilen karakter üzerinde önemli bir değişikliğe gidiliyor.

2016 yılında vizyona giren Suicide Squad genel olarak beğenilmese bile filmde karakterler oldukça beğenilmişti. Özellikle Batman‘in azılı düşmanlarından birisi olan Harley Quinn karakteri çok beğenilmiş ve tüm dikkatleri üstüne çekmişti.

Harley Quinn‘in çok iyi yansıtılmasının yanı sıra kostümü de oldukça beğenilmişti. Joker’i kölesi olabilecek derecede seven Harley‘i ilk defa Suicide Squad‘da sinemada görmüştük. Suicide Squad‘ın sadece bir sahnesinde Harley‘in klasik kostümü olan Jester Costume’u görmüştük. Birçok izleyici ilerleyen yapımlarda Harley‘i bu kostüm ile görmeyi istemişti.

Bildiğiniz üzere, önümüzdeki yıllarda Suicide Squad 2 ve Birds of Prey vizyona girecek. Bu yapımlarda ise Harley Quinn‘in farklı bir kostüm ile görülebileceği iddia ediliyordu. Karakter ilk kez 1992 yılında Batman: The Animated Series’de görülmüştü. Harley Quinn‘i ilk defa Jester Costume ile görmüştük. Pek çok kişinin çok sevdiği bu kostümün ilerleyen yapımlarda da karakterin üzerinde görülmesi bekleniyordu. Son gelen haberlere göre ise Harley Quinn kostüm değişikliğine gidiyor.

Harley Quinn Üzerinde Önemli Bir Değişikliğe Gidiliyor! - Geekrobats

Vizyona gireceği kesin olan Birds of Prey filminde ise Harley Quinn‘i farklı bir kostüm ile izleyeceğiz. Suicide Squad‘da karakteri canlandıran ve oldukça olumlu eleştiriler alan Margot Robbie hangi kostümün kullanılacağından bahsetmese bile farklı bir kostümün kullanılacağını söyledi.

” Kostümler henüz tasarlanmadı ama Harley Quinn yeni bir görüntüye sahip olacak. ”

Karakterin yeni görünümü nasıl olacak henüz bilmiyoruz. ancak kostüm değişikliği birçok hayran tarafından oldukça iyi karşılanıyor. Margot Robbie‘nin açıklamasına göre henüz bir kostüm tasarlanmadı. Bazı hayranlar karakteri Jester Costume‘in içinde göreceğimizi düşünse bile bazı hayran sevilen karakteri daha karanlık bir havada izleyebileceğimizi düşünüyor. Batman: Arkham City ve Injustice 2′de kullanılan kostümü de karakter üzerinde görebileceğimiz düşünülüyor. Injustice 2’de gördüğümüz kostümün kullanılması oldukça düşük bir ihtimal. Umuyoruz ki Birds of Prey ve Suicide Squad 2‘de karakteri tekrardan oldukça iyi bir şekilde görebiliriz.

Etiketler

Emir Ali

Günün çoğunluğunu Scorpions dinlerken Geek alemlerinde takılıp geçiren insan, ya da onun gibi bir şey.
Başa dön tuşu
Kapalı