Çizgi RomanDiziGüncelİnceleme

Harley Quinn İzlenmeli Mi ?

Geçtiğimiz cumartesi DC Universe’te ‘Harley Quinn’ prömiyerini yaptı. Ve söylemek gerekirse çok iyi bir başlangıçtı denebilir.

Bu dizi daha çok Amanda Conner’ın New 52’de yazdığı Harley Quinn serisinden esinleniyor (eğer bu seriyi okumak isterseniz serinin ilk iki cildini JBC yayıncılık bastığı için kitapçılardan temin edebilirsiniz). Bu dizide şu an gördüğümüz üzere dizide Harley’nin amacı: Poison Ivy ile birleşip Joker’i suç tahtından indirmek. Çok spoiler vermemek için konu hakkında diyebileceklerimiz bu kadar.

Animasyon da temasına göre gayet iyi, zamanında televizyonda görebileceğiniz normal bir çizgi diziden vahşi sahnelere geçişi çok normalmiş gibi hissettiriyor. Konusundan ve tonundan taviz vermediği için çok güzel işleyecek bir dizi hissiyatı uyandırıyor. Deadpool’un bir dizisi olmasını istiyorsanız alternatif düşünebileceğiniz en yakın dizi bu.

Harley Quinn İzlenmeli mi ? - Geekrobats

Etiketler

Cem Çapkan

Yaklaşık 6 yıldır çizgi roman okuyorum ve bu hayatıma kattığım en renkli hobim oldu. Jack Kirby, Alan Moore, Jeph Loeb ve Tim Sale hayranıyım. Favori çizgi romanım yok hepsi birbirinden güzel çünkü. Kendinizi kısıtlamayın

Want to buy the best fake watches? Only we have the best price and quality - perfectwatches.cn

Başa dön tuşu
Kapalı