Gülsek mi Delirsek mi? Harley Quinn Dizisi Geliyor! - Geekrobats

Gülsek mi Delirsek mi? Harley Quinn Dizisi Geliyor!

Son olarak Batman and Harley Quinn’de gördüğümüz Joker’in biricik sevgilisi Harley Quiin yeni bir diziye kavuşuyor. Üstelik Warner Bros.’dan!

Batman: The Animated Series ile ilk defa gördüğümüz Harley Quinn, kısa sürede çok sevilmiş ve bir çok yapımda yer almıştı. Ancak son zamanlarda Harley Quinn harcanmış ve bir çok kalitesiz yapımda yer almıştı. Özellikle Suicide Squad‘ın çok ağır eleştrilere mağruz kalmasına rağmen Harley beğenilmiş olsa da bu film karaktere çok ağır hasar vermişti.

Son olarak Batman and Harley Quinn‘de düşük not alınca karakter adeta çöküşe geçti ancak Harley’nin kendi animasyon dizisine kavuşması onun yıpratılmış ününü kurtarabilir.

Gülsek mi Delirsek mi? Harley Quinn Dizisi Geliyor! - Geekrobats

Warner Bros‘un dijital platformu için hazırlayacağı animasyon dizisi 26 bölümden oluşacak ve her bölüm yaklaşık 30 dakika civarında olacak. Dizi hakkındaki en dikkat çekici ayrıntılardan birisi türünün komedi olacağı. Powerless dizisinin yapımcılarından olan Justin Halpern, Patrick Schumacker ve Dean Lorey dizinin yapımında görev yapacak. Dizide ayrıca bir çok defa Harley ile yan yana olarak gördüğünüz Poison Ivy yine Harley‘e eşlik edecek. Ayrıca daha bir çok kötü karakter ve Nightwing gibi karakterler olması da bekleniyor.

Hayranların bir çoğu bu diziden pek umutlu olmasa bile Warner Bros. bu sefer iyi bir dizi ortaya çıkarabilir.