Guardians of the Galaxy 3 Fan Yapımı Postere Thor'da Katılıyor

Guardians of the Galaxy 3 Fan Yapımı Postere Thor’da Katılıyor

Görünüşe göre yeni bir Guardians of the Galaxy vol.3 fan yapımı postere Thor’da (Chris Hemsworth) katılıyor. Avengers: Endgame’in sonunda, Thor Galaksinin Koruyucuları’nın gemisine bindikten sonra takım ile birleşerek, Star Lord’la takım liderinin kim olduğu hakkında şakacı bir tartışmaya girmişti. Bu sahne, Thor’un Guardians of the Galaxy 3’de yer alıp almayacağını merak eden birçok hayranını düşündürmeye başlamıştı.

Marvel’in görkemli sessizliğine rağmen Thor’un Guardians of the Galaxy 3 ile olan ilişkisi, hayranlar tarafından çok konuşuluyor ve işte posteroster (Reddit aracılığıyla) tarafından hazırlanan yeni bir fan posteri, Thor’un üçüncü filme katılmasıyla takımın nasıl görünebileceğinin bir örneği:

 

My poster for GOTG from r/marvelstudios

 

Marvel, Thor: Love and Thunder’ın Guardians of the Galaxy’den önce vizyona gireceğini doğrulamıştı. Bu kronoloji, Love & Thunder’da olanların Thor’un sonraki filmlerde görünmesini etkileyeceği anlamına geliyor. Thor’un Endgame’teki kaderi göz önüne alındığında, Thor, Love & Thunder’dan önce Muhafızlara çoktan üye olmuş gibi görünüyor.

Ve son olarak bu poster birçok hayranın istediklerini veriyor çünkü Thor’un Guardians of the Galaxy takımının üyesi olduğuna olan inancı arttırıyor.

Bir önceki yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.