Gotham'ın Batman'i Joker'in Dizide Yer Alacağını Duyurdu - Geekrobats

Gotham’ın Batman’i Joker’in Dizide Yer Alacağını Duyurdu

Bruce Wayne’in gençlik dönemlerini yani Gotham’ın kötülerle dolu bir tehlike şehri olduğu zamanı anlatan Gotham dizisinden fazlasıyla önemli bir haber daha geldi!

CW yapımı DC dizileri kalite ve yapım yönünden eleştriler alırken, DC‘nin kalitesini bizlere bir nebzede olsa kanıtlayan Gotham bizlere sevdiğimiz bir çok kötü karakter ile buluşturdu. Ancak şüphesiz aralarında en çok görmek istediğimiz kötü karakter Suçun Palyaço Prensi. Herkes onu dizide sabırsızlıkla görmeyi bekliyor. İzleyenlerin büyük bir kısmı Jerome’un hal, tavır ve davranışlarının Joker karakterinin kişiliğini yansıttığını düşündüğü için Gotham dizisinin Joker’ini Jerome olarak görüyor. Lakin mükemmel bir Joker potansiyeline sahip olan -çoğu kişinin böyle düşündüğünü varsayarak – Jerome karakterinin, Joker olmayacağını bizzat dizinin Bruce Wayne’i David Mazouz onayladı.

Ancak bu dizide Joker olmayacağı anlamına gelmiyor! Şaşırtıcı bir açıklamada bulunan David Mazouz dizide göreceğimiz ve herkesin beklediği Suçun Palyaçosu Joker‘in Jerome olmayacağı haricinde beklentiyi arttıran cümleler sarf etti.

” Jerom’un Joker olmadığını açıkça söyleyebilirim. Kendisi kesinlikle Joker için bir ilham kaynağı ve de gerçek Joker’in diziye gelmesi Gotham’ın yaptığı en harika işlerden biri olacak. ”

Jerome kesinlikle Joker için ilham kaynağı olacak ancak sadece bir ilham kaynağı olmadığını ve bir dizide görebileceğimiz en iyi Joker’in Jerome olduğunu düşünen bir çok hayranın bu açıklama ile fazlasıyla üzüldüğü kesin. Jerome’un ciddi anlamda bir potansiyeli olmasına rağmen daha iyi bir Joker elbet ki bulunabilir. Belki Batman ile mücadele ettiği bir sahneyi bile görebiliriz. Umarız Gotham hep böyle ilerler ve yeni Joker en az Jerome kadar iyi olur.