Çizgi RomanGüncel

Geoff Johns’un Üç Joker Hikayesi Sonunda Geliyor

Geoff Johns yazmaya ve yaratmaya tam zamanlı geçtiğinde projelerinden birisi iki yıl önce DC Universe: Rebirth‘te bıraktığı Üç Joker olayını ele alacak yeni bir seri olacak ve serinin çizerliğini Jason Fabok üstlenecek.

Hikaye Johns’un DC evrenine tanıştırdığı en ilginç ve en ilgi çekici fikri ele alacak: tek Joker yok, Suçun Palyaço Prensi kimliğini paylaşan tam üç farklı kişi var.

Çizerliğini Jason Fabok’un üstleneceği Üç Joker Kara Şövalye’nin karşılaştığı hiçbir gizeme benzemiyor. Batman ve yakınlarının Joker hakkında bildiğini düşündükleri her şeyi sorgulamalarını sağlayacak.

The Man of Steel mini serisinden sonra Superman ve Action Comics yazarlığını üstlenecek Brian Michael Bendis gibi Geoff Johns da zamanını Doomsday Clock, Shazam! ve Üç Joker hikayelerine bölüştürecek.

“DC Entertainment’te rol aldım çünkü karakterleri ve bu evreni her şeyden çok seviyorum,” dedi Johns. “Ama günlerimi sette yazarak geçirmek istiyorum. Kendim yapabileceğim yaratıcı rollere geri döndüğüm için çok heyecanlıyım. Hayal ettiğim projelerdeki hayal ettiğim iş, DC’nin muazzam karakterlerinin daha da derinlerine ulaşmak. DC Entertainment’teki muhteşem ekibimle ve Warner Bros.’taki iş arkadaşlarımla çalışmaya devam ettiğim için de çok heyecanlıyım.”

Henüz Üç Joker hikayesinin ne zaman yayınlanacağına dair herhangi bir haber olmasa da önümüzdeki ay San Diego’da gerçekleşecek olan Comic Con International‘da bu proje hakkında daha fazla haber gelmesi bekleniyor.

Etiketler

Veli Tekin

Her şeyden biraz biraz anlayan, araştırma yapmayı seven ve pes etmeyen bir kahve tiryakisi. Sade ve şekersiz. Ve biraz da çikolata. Anladınız siz

Want to buy the best fake watches? Only we have the best price and quality - perfectwatches.io

Başa dön tuşu
Kapalı