Geek Sözlük Açıldı! Geek Güruhunun Yeni Buluşma Yeri

Geek Sözlük Açıldı! Geek Güruhunun Yeni Buluşma Yeri

Dizi, film, çizgi roman, oyun derken bir çok alanda geek sayısı aldı başını gitti! Peki, tüm bu geek insanlar neredeler? Geek Sözlük olarak; tüm bu geek insanları ortak bir platformda toplayabilmek için bir yolculuğa çıktık. Bu yolculuğa tüm geek güruhunun ortak ilgi alanlarını paylaştığı insanlarla tanışıp, konuşabileceği ve hatta tartışabilecekleri bir sözlük tabanlı site açarak başladık. Geek dünyasından her türlü bilgiyi sözlüğe aktarabilir, geek kütüphanemizin büyümesine sizler de yardımcı olabilirsiniz.

Geek Sözlük’te popüler diğer sözlüklerdeki gibi çaylak ve nesil sistemi gibi birçok özellik bulunmakta. Tüm bu özelliklerin yanı sıra çok daha minimalist ve şık tasarımımızla sizlerle buluşmaya hazırız. Sözlükte çok beğendiğiniz bir dizinin repliğini, yeni çıkan bir film hakkındaki görüşlerinizi, okumuş olduğunuz bir kitap hakkındaki düşüncelerinizi ya da geek dünyasından son dakika haberlerini diğer geek dostlarınızla paylaşabilirsiniz. Gireceğiniz başlıkların altından entry hakkında sohbet edebilir ya da yeni bilgiler öğrenebilirsiniz.

Bu süreçte Geek Sözlük ekibi olarak, başta geek dünyasından en yeni haberleri ve keşfedilmemiş birçok bilgiyi sizlerle geek kütüphanemize eklemeye özen göstereceğiz. Sizlerin de aramıza katılarak bu platformda yerinizi almanızı çok isteriz.

Sözlüğü gezmek ya da kayıt olarak bu serüvene ortak olmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz: Geek Sözlüğü

==> Geekrobats olarak Geek Sözlük’ün bu mesajını sizlere ilettik. Geek ortamının yeni girişimlere ihtiyacı var, bu sayede bu kültür ülkemizde gelişecek ve yer edinecek.