FilmGüncel

Gavin O’Connor, Suicide Squad 2’yi Hem Yazıp Hem De Yönetecek

Geçtiğimiz yıl vizyona giren ve epey bir eleştiri toplayan Suicide Squad filminin devamı çekilmek isteniyordu. Uzun bir yönetmen arayışı sonucunda sonunda aradığı yönetmeni buldu: Gavin O’Connor

İşlenişi ile pek de iyi eleştiriler toplamayan, hatta DC evreninin en kötü eleştirilerini aldığı söylenen Suicide Squadın devam filmi çekilmek isteniyor. Neden diye sorarsanız ilk filmiyle çok iyi bir hasılat elde etti, yönetim de dedi ki hadi devam filmini yapıyoruz. Bu sebeple uzunca bir süredir birçok yönetmenle görüşüldü, ancak hiçbiriyle anlaşılamadı. (Neden acaba, düşündürücü) Bugün ise Gavin O’Connor‘ın Warner Bros.’un teklifini kabul ettiği, Suicide Squad 2yi yazıp yöneteceği açıklandı. Fakat Will Smith ve Margot Robbie pek çok projeyle meşgul olduklarından çekimlere en erken 2018 sonbaharında başlanabilecek. Bu süre zarfında O’Connor senaryoyu yazacak, bu sefer şöyle iyi bir tarafı var, senaryoyu yazmak için zamanı olacak. Bu da DC sinematik evreninin geleceği için umut verici bir gelişme.

Gavin O’Connor, Suicide Squad 2'yi Hem Yazıp Hem De Yönetecek - Geekrobats

İlk filmin en çok eleştirilen tarafı Warner Bros.’un David Ayer’e senaryoyu yazması için sadece 6 haftalık bir süre tanımasıydı, haliyle ortaya pek de iyi bir film çıkmamıştı. Bu kez senaryo bir yılda yazılacak. Film 2018’de çekilirse 2020’den önce gösterime gireceğini düşünmüyorum, zira DC’nin 2019’u Shazam!Wonder Woman 2 ve The Batman filmleriyle tıka basa dolmuş durumda.

Sinema eleştirmenlerinden aldığı kötü eleştirilere rağmen gişede gayet iyi bir performans sergileyen Suicide Squad’ın devam filminde; Will Smith, Margot Robbie ve Jared Leto başta olmak üzere ana kadronun geri dönmesi bekleniyor.

Veli Tekin

Her şeyden biraz biraz anlayan, araştırma yapmayı seven ve pes etmeyen bir kahve tiryakisi. Sade ve şekersiz. Ve biraz da çikolata. Anladınız siz

Want to buy the best fake watches? Only we have the best price and quality - perfectwatches.io

Başa dön tuşu
Kapalı