Game Of Thrones Yönetmeninden Üzen Açıklama - Geekrobats

Game Of Thrones Yönetmeninden Üzen Açıklama

Henüz tarihi belli olmayan bir sürede son sezonla bizlere veda edecek Game of Thrones hakkında üzücü bir gelişme geldi. Görünen o ki Benjen Stark’a gerçekten veda ediyoruz.

Game of Thrones’un en önemli ailelerinden olan Stark ailesinin önemli bireylerinden olan Benjen Stark‘ı bildiğiniz üzere son olarak Beyond The Wall isimli bölümde görmüştük. Dizide açık bir şekilde sonunu görmüş olsak da Benjen gibi bir karakteri bu kadar kolay harcamayacaklarını düşündüğümüz için pek çok teori ortaya çıktı.

Jon Snow ve yandaşları ak gezenler ile mücadele ederken son anda araya girmiş ve Snow‘un hayatının kurtulmasında büyük rol oynamıştı. Oynamıştı oynamasına ama bunun karşılığında kendi canını feda etmişti.

Game Of Thrones Yönetmeninden Üzen Açıklama - Geekrobats

Birçok hayran Benjen Stark‘ın ölmediğini düşünse de Beyond The Wall bölümünün yönetmeni Alan Taylor, yaptığı açıklamayla Benjen’in ölmemiş olma ihtimalinin mümkün olmadığını söyledi. Game of Thrones’un 7. sezon DVD’sinde yer alan bu röportaj ile Benjen’i bir daha görmeyeceğimiz kesinleşmiş oldu.

Açıklamasında ”Benjen Stark’ın hikayesi bitti.” ifadesini kullanan Taylor çoğu hayranı üzmüş oldu. Bir anda karşımıza çıkıp, ak gezenler sorununu ortadan kaldıracağına inanan birçok izleyici vardı.