GüncelDizi

Game of Thrones’un Yeni Spin-off Çekimleri İtalya’da Devam Edecek

8 sezon süren Game of Thrones geçtiğimiz aylarda yaptığı final ile tüm dünyayı kasıp kavurdu. İzleyicilerin özlemini biraz bile olsa gidermesi beklenen ve onaylanan yeni spin-off dizisi içinse kritik bilgiler sızdırıldı.

Game of Thrones, geçtiğimiz aylarda ekranlara çok tartışılan bir final ile veda etmişti. Ekranlara vedası ile birlikte hayranlar Game of Thrones‘a özlem duymaya başlamıştı. Ancak dizinin 7. sezonu esnasında gelen haberlerle birlikte birden fazla spin-off olacağını öğrenmiştik. Yeni gelecek spin-off dizisinin izleyicilerin özlemini biraz da olsa gidermesi bekleniyor. A Song of Ice and Fire‘dan öncesini anlatacağı düşünülen yeni dizilerin ana dizide çok görmesek bile oldukça kritik olan olayları işleyeceği konuşulanlar arasında.

İlginizi Çekebilir: Game Of Thrones Yokluğunda İyi Gidecek 5 Dizi

Yeni spin-off dizilerinin daha önce görmediğimiz bir hikayeyi anlatması bekleniyor. Bu sebeple de beklentiler çok yüksek. İsmi henüz belirlenmeyen dizinin binlerce yıl öncesinde geçmesi de beklenenler arasında. Ayrıca ak gezenlerin adını öğreneceğimiz de geçtiğimiz günlerde duyurulmuştu. Tanıtımında da dizinin içeriğine önemli şeyler görmüştük. Game of Thrones‘un ana dizisi kadar iyi olup olamayacağı tartışılan dizi için geçtiğimiz günlerde İtalyan internet sitesi Il Messaggero bir haber yaptı.

Sitenin yayınladığı habere göre yeni gelecek spin-off dizisinin Kuzey İrlanda’da yapılan çekimleri tamamlandı. Temmuzun sonlarına doğru dizinin çekimleri İtalya’da devam edecek. Dizi ekibi çekimleri Gaetha şehrine taşıyacak. Gaetha şehrindeki dünyaca ünlü Grotta del Turco, yani Türk Mağarası‘nda çekim yapmak için özel izi alan ekibin oldukça güzel ve etkileyici manzaralarla izleyicilerin gönüllerini fethetmesi bekleniyor. 2021 yılında izleyicilerle buluşacak olan dizi için hayranlar şimdiden heyecanlı.

Umarız ki Game of Thrones‘un ana dizisi kadar sevilen ve açığını kapatan bir dizi ile karşılaşırız. Game of Thrones olmadan geçen günlerin boşluğunu kapatmak için izleyebileceğiniz dizilere buradan ulaşabilirsiniz.

Etiketler

Emir Ali

Günün çoğunluğunu Scorpions dinlerken Geek alemlerinde takılıp geçiren insan, ya da onun gibi bir şey.
Başa dön tuşu
Kapalı