DiziGüncel

Game Of Thrones Kadrosunda İki Yeni Karakter Göreceğiz!

İngiltere’den gelen haberlere göre sevilen ve başarılı dizi Game Of Thrones’un final sezonunda iki yeni karakter olacak.

Dizinin 8. sezonu için oyuncu seçmelerine başlandığını zaten öğrenmiştik. Ardından gelen haberlere göre diziye en az iki yeni karakter katılacak. Final sezonun 6 bölüm olacağı garantilenen başarılı dizinin yeni sezonunda Kuzeyli bir karakteri canlandıracak 8 yaşlarında bir kız çocuğu olması bekleniyor. Bir diğer karakter ise daha iyi bir yaşam için mücadele verecek olan 12 yaşlarında bir genç olacak!

Dövüşçü bir yapıya sahip olan Kuzeyli karakteri oynacak olan oyuncunun ünlü biri olmasından çok aksanına dikkat edileceği haberler arasında. Yoksul bir yaşamdan gelen bir diğer karakteri canlandıracak kişinin çevik ve belirgin yüz hatlarına sahip olması bekleniyor.

Diziyi takip eden bazı izleyicilere göre, Kuzeyli kız, Jon Snow’un Ak Gezegenler ile savaşmak için eğiteceği bir karakter olacak. Bir diğer karakter ise Brand Stark‘ın geçmişe gittiğinde tanışacağı ve Westeros tarihine yön vermiş biri olacak.

”İhtimaller” bu şekilde umuyoruz ki yeni sezonda harikalar yaratılır.

Etiketler

Emir Ali

Günün çoğunluğunu Scorpions dinlerken Geek alemlerinde takılıp geçiren insan, ya da onun gibi bir şey.
Başa dön tuşu
Kapalı