DiziGüncel

Game of Thrones’ta Hiç Beklenmedik Bir Hamilelik İddiası

Son sezonu ile bizlere veda etmeye hazırlanan, milyonlarca insanın sabırsızlıkla beklediği Game of Thrones hakkında her geçen gün iddialar ortaya çıkıyor. Fakat bu iddia her şeyin gidişatını değiştirebilir!

Son zamanlarda dizi hakkında bir çok şaşırtıcı haber gelse bile bu iddialar diğer haberlere göre çok daha önemli sayılabilir. Bu iddialar eğer ki doğru çıkarsa birçok hayran şaşıracak ve spinn-off dizileri de dahil olmak üzere Game of Thrones dizinin gidişatında önemli bir etkiye sahip olacak.

Amerikan yapımı diziler hakkındaki haberler ve gelişmelerin yer aldığı TvLine‘ın ”Blind Item” köşesinde yer alan son gelişmeler Game of Thrones hayranlarını şaşırtacak cinste. Köşede dizi doğrudan Game of Thrones olarak adlandırılmasa bile Emmy ödüllü ve 2019’da tekrardan ekranlarda yerini alacak olan ve kablolu televizyon kanallarının birisinde yayınlanan bir dizi olduğu söyleniyor. E haliyle hepimizin aklına Game of Thrones geliyor.

İlgili Yazı: Game of Thrones’un Arya Stark’ı 8. Sezon İçin Tarih Verdi

TvLine‘a göre ismi kullanılmayan dizide hiç beklenmeyen bir hamilelik söz konusu. Eğer böyle bir olay gerçekleşirse büyük beklentilere sahip olan final sezonu gerçekten çok farklı bir şekilde sonlanabilir. Öte yandan bir çok kişi kimin hamile olduğu hakkında tahminlerde bulunmaya başladılar bile. Ancak en çok konuşulan ihtimallere baktığımız zaman Cersei Lannister‘in çoktan hamile olduğunu biliyoruz, Cersei’yi ihtimaller dışında.

Game of Thrones'ta Hiç Beklenmedik Bir Hamilelik İddiası - Geekrobats

Hamileliğiyle bizleri en çok şaşırtabilecek, en önemli karakterlerden biri olan Daenerys Targaryen‘in hamile olma olasılığı çok yüksek.  Jon Snow ile 7. sezonun 7. bölümünde yakınlaşan Targaryen‘in, final sezonundaki hamilelik durumu diziyi ciddi anlamda iyi veya kötü şekilde etkileyebilir.

İlgili Yazı: Game of Thrones 8. Sezon Senaryosu Mu Devlet Sırrı Mı?

Kimin hamile olacağı henüz açıklanmadı. Çok sayıda tahmin var ancak 8. sezona olan beklenti çok yüksek yani böyle büyük bir olayın ardından gerçekleşecek bir çok olay, sezonu olması gerektiği gibi iyi veya ciddi anlamda kötü yapabilir. Hali hazırda bir çok dizinin final sezonu hayranların beklentilerini karşılayamadığı için kötü bulunuyor.

Özellikle hayranların beklentisinin final sezonundan bir önceki sezonun izleyiciye istediğini vermemesi sebebiyle artması final sezonu kötü olmasa bile izleyicilere büyük hayal kırıklıkları yaşatıyor. Game of Thrones da 7. sezonu, yani final sezonundan bir önceki sezonu, bir çok izleyici tarafından beğenilmedi. Umuyoruz ki final sezonu olması gerektiği gibi olur ve beklentilerimizi karşılar.

Etiketler

Emir Ali

Günün çoğunluğunu Scorpions dinlerken Geek alemlerinde takılıp geçiren insan, ya da onun gibi bir şey.
Başa dön tuşu
Kapalı