Game of Thrones'un Arya Stark'ı 8. Sezon İçin Tarih Verdi - Geekrobats

Game of Thrones’un Arya Stark’ı 8. Sezon İçin Tarih Verdi

Game of Thrones’un final sezonu olan 8. sezonunun tarihi hakkında bir çok asılsız haber gelmişti. Ancak yeni gelen haberler oldukça sağlam bir kaynaktan!

Game of Thrones, tarihte en çok izleyici kitlesine sahip olan dizilerden biri olması yanı sıra gerçekten harika bölümleriyle gönüllerimizde “taht” kurmayı başarmıştı. Kimi zaman samimi ve espritüel yanıyla içimizi ejderha ateşi gibi ısıtmayı başarmıştı. Ancak tüm bunları yapmasına rağmen 7. sezon bir çok hayran için hayal kırıklığıydı ve bu bağlamda 8. sezona olan beklentiyi oldukça arttırmıştı.

Beklentiyle doğru orantılı bir şekilde artan bekleyiş heyecanının bir sonucu olarak, tüm hayranlar dizinin 8. sezon tarihini öğrenmek için sabırsızlanıyordu. Son gelen haberler ise dizinin sevilen karakteri Arya Stark tarafından.

İlgili Yazı: Game Of Thrones 8. Sezon Spoiler: Nihayet Dev Setin Ne İçin Olduğunu Öğrendik

Dizide Arya Stark karakterini canlandıran Maisie Williams, Metro‘ya açıklamalarda bulundu. Açıklamalarında 8. sezon tarihi hakkında kesin bilgiler verdi ve Arya’nın hikayedeki akıbetine dair yorumlarda bulundu.

“Çekimler aralık ayında bitecek. Son sezon ise Nisan 2019’da başlayacak. Kurgu işini halletmek için dört ay gibi bir süre olacak. Bu son kurgu süreci fazlasıyla zaman alıyor. Ama final sezonunu aceleye getirmek hata olur. Mümkün olan en iyi final sezonunu çekip izleyici karşısına çıkartmayı hayranlarımıza borcumuz.”

“Onun her zaman huzur bulmasını istedim. Arya’nın hikayesini yönlendiren bütün unsurlar bugüne kadar acı ve sert oldu. Karakterimin bir gün yeniden özüne kavuşmasını, öfkesinden kurtulmasını diliyorum.”

Milyonlarca izleyici bu kadar iyi bir final beklerken Maisie Williams içimizi biraz da olsa rahatlattı. Umarız final sezonu gerçekten olması gerektiği gibi olur. Sonuçta bu kadar izleyiciye beğenilmeyen bir sezon izlettikten sonra beklentinin artması beklenen bir olaydı ve yapımcılar bunu dikkate almış olmalı.


Maisie Williams Twitter hesabından attığı tweet ile sezon tarihi ile ilgili iddiaları yalandı. Haberi okumak için buraya buraya tıklayabilirsiniz.