Game Of Thrones 8. Sezon

Game Of Thrones’un 8. Sezon Tarihi Belli Oldu!

Tarihin en iyi dizileri arasında yerini almış ve mükemmel senaryosu ve harika savaş sahneleri ile bizi kendisine bağımlı hale getiren dizi Game Of Thrones’dan sevindirici haberler var.

HBO’nun program koordinatörü Casey Bloys, ABD’de düzenlenen öğrenci seminer etkinliğinde milyonların sevdiği Game of Thrones adına ilk önemli açıklamaya imza attı.

Casey Bloys, dizinin 2018 sonuna doğru gelebilecek olduğunu ancak aksilik yaşanması halinde 2019 yılına ertelebileceğini bastırarak söyledi. Muhtemelen de ertelenecektir. Bunun nedeni ise 8. sezonda daha da yoğun bir kışa ihtiyaç duyulması, 2017 yılının kışı yetmeyip çekimler için 2018 yılının kışı da beklenebilir.

8. sezonun çekim hazırlıklarına başlanmış durumda. Nikolaj Coster-Waldau’nun yani bizim onu daha çok tanıdığımız adı ile Jaime Lannister’in açıklamasına göre çekimler de Ekim ayında başlıyor. Üzücü haber ise tam burada geliyor.

Game Of Thrones’un 8. Sezon Tarihi Belli Oldu! - Geekrobats

Game Of Thrones son sezonları, ilk sezonlarının altında kalsa bile yine de iyi bir 7. sezonu atlattığı söylenebilir. Umuyoruz ki 8. sezonda bizleri çok daha güzel şeyler bekliyordur.