GüncelFilm

Gal Gadot Wonder Woman’ı Oynamaya Devam Edecek!

Gal Gadot, bugün Brett Ratner’ın Wonder Woman‘dan ilişiğinin kesildiğini onayladı.

Today programına Justice League için reklam yapmaya giden Gal Gadot, Savannah Guthrie ile olan röportajında Ratner‘ın Wonder Woman 2 ile ilişiğinin daha haberler çıkmadan önce kesildiğini söyledi.

İlgili Yazı: Brett Ratner Ayrılmazsa Gal Gadot Wonder Woman’ı Bırakabilir

“Günün sonunda, görüşlerim ve nasıl hissettiğim hakkında birçok şey yazılmıştı ve herkes neler hissettiğimi biliyor çünkü hiçbir şey saklamıyorum.” diye başlıyor Gadot.

“Ama gerçek şu ki, bu filmin yapımına katılmış bir sürü kişi var ve hepsi de benle aynı hisleri paylaşıyor. Herkes yapılması gereken doğru şeyin ne olduğunu biliyordu. Ama aslında benim çıkıp bir şeyler söylememe gerek yoktu çünkü yapılması gereken, bu haberler ortaya çıkmadan önce yapılmıştı.”

Filmlerinde bulunan kadınlara cinsel tacizden soruşturulan Brett Ratner, şirketi Rat-Pac Dune aracılığıyla Wonder Woman‘ın yapımcılığını üstlenmişti. Şirket Wonder Woman 2‘de olmayacak.

Warner Bros. Wonder Woman 2‘nin çıkış tarihini 6 hafta geri aldığını duyurmuştu. İkinci filmle sadece Gal Gadot değil, yönetmenimiz Patty Jenkins de dönecek.

 

Etiketler

Veli Tekin

Her şeyden biraz biraz anlayan, araştırma yapmayı seven ve pes etmeyen bir kahve tiryakisi. Sade ve şekersiz. Ve biraz da çikolata. Anladınız siz
Başa dön tuşu
Kapalı