Freddy Krueger Dead by Daylight

Freddy Krueger Dead by Daylight İle Geri Dönüyor!

Starbreeze Studios ikonik karakterleri hayata geri döndürürken tabii ki de Freddy Krueger‘ı da unutmuyor.

Yapımcılar oyun hakkında yeni bir trailer yayınladı ve trailerda Freddy Krueger’ın da oyunda olduğuna dair ipuçları var. Hatta ipuçları o kadar güçlü ki belki de yapımcılar böyle duyurmuş bile olabilir.

Ne yazık ki Freddy‘nin ne zaman oyuna dahil olacağı ile ilgili ya da bir sonraki trailerın ne zaman yayınlanacağı ile ilgili başka haber yok. Freddy‘nin güçlerinin ne olacağı hakkında da bir şey söylenmedi.

Bildiğimiz bir şey var ki Starbreeze bu ikonik karakterlere onlara uygun bir şekilde oyunlar vermede çok iyi iş yapıyor. Kim bilir, ileride daha fazla karakter bile ekleyebilirler.

Dead by Daylight, Behaviour Digital Inc. tarafından yaratılmış ve geliştirilmiş, Starbreeze Studios tarafından yayımlanmış indie korku oyunudur. Dead by Daylight hem aksiyon hem de hayatta kalma oyunudur. Çok oyuncu ile oynanır; bir kişinin delirmiş, durdurulamaz katil olarak dört hayatta kalmaya çalışan kişiyi korkunç, kabusumsu bir dünyada öldürmeye çalışması ile ilgilidir. 14 Haziran 2016’da yayınlanmıştır.

Dead by Daylight şu anda Playstation 4, Xbox One ve PC oyunu olarak mevcuttur.