FilmSöylentiler

Deadpool Yönetmeninden Gizli ”143” Projesi

Fox yapımcıları gizli bir proje üzerinde çalışmaya başladı. Projenin ismi gizli tutuluyor. Şimdilik proje ”143” diye adlandırılıyor.

Projenin başında Deadpool’un ilk filminin yönetmeni Tim Miller ve Marvel için Miles Morales ile Riri Williams’ı (Ironheart) yaratan Michael Bendis yer alıyor. Projeye verilen ”143” isminin Uncanny X-Men #143 çizgi romanına bir gönderme olduğu söyleniyor. Bu çizgi romanda katı maddelerin içinden geçebilen mutant Kitty Pryde, bir Noel gecesinde X-Mansion‘da tek başına kalır ve bir tür iblis ırkı N’Garai’lardan biri onu avlamaya çalışır. Kitty Pryde ise N’Garai‘a av olmadan bu durumdan kurtulmaya çalıyordur.

Deadpool Yönetmeninden Gizli ''143'' Projesi - Geekrobats

Projenin bu çizgi roman üzerine olacağı kesinleşmedi ama bu yüksek bir ihtimal olarak görülüyor. Eğer düşünüldüğü gibi film aynı çizgi roman hakkında olursa korku-gerilim filmi olacak. Fox, The New Mutants adıyla zaten bir süper kahraman korku filminin çekimlerini bitirmişti ama film bu sene 13 Nisan’da çıkacakken 10 ay ertelenip 22 Şubat tarihine alınmıştı. Ertelenme sebebi kesin bilinmese de filmdeki korku ögelerini artırmak amacıyla olduğu söyleniyor.

Fox’un daha The New Mutants filmi seyirci önüne çıkmadan son zamanlarda korku türüne yönelmesini düşünürsek çekimleri büyük oranda bitmiş olan The New Mutants’tan oldukça memnun kalmış olmalılar. Kitty Pryde karakterini en son X-Men: The Last Stand filminde Ellen Page oynamıştı. Oyuncu değişecek mi? Yoksa Ellen Page oynamaya devam mı edecek? Bilmiyoruz. Projenin tarihi hakkında da henüz bir bilgi yok.

Deadpool Yönetmeninden Gizli ''143'' Projesi - Geekrobats


Umarız ki The New Mutants filmi Fox’un güvendiği kadar güzel bir film olur. Fox daha ne kadar korku türünde süper kahraman filmleri çıkaracak bilmiyoruz ama bu filmlerle bizi hayal kırıklığına uğratmamalarını diliyoruz.

Etiketler

Veli Tekin

Her şeyden biraz biraz anlayan, araştırma yapmayı seven ve pes etmeyen bir kahve tiryakisi. Sade ve şekersiz. Ve biraz da çikolata. Anladınız siz
Başa dön tuşu
Kapalı