‘Doctor Who’ Sezon 12’nin Çıkış Tarihi Ve Heyecan Verici Fragmanı

Doctor Who bizlere Uzun Yıllar Boyunca Birçok Harika Macera Sundu Ve Bu Henüz Bitmiş Değil. Sezon 12 İçin Çıkan Fragman ile Ne Bekleyebileceğimizi Gördük Ve Ne Zaman İzleyeceğimizi biliyoruz Artık

Uzay ve zaman içinde yaptığımız son maceradan bu yana sadece birkaç dakika geçmiş olabilir, sonuçta zamanda yolculuk biraz kafa karıştırıcı. Ve bu geçen uzun sürenin ardından İngiliz bilim-kurgu dizisi Doctor Who geri dönüyor. Yeni çıkan fragman bizlere dizinin çıkış tarihini göstererek merakları gidermiş oldu.

Amerika takvimine göre dizi tam olarak saat 20:00 ile 19:00 aralığında 1 Ocak 2020 tarihinde BBC ekranlarında olacak. Pazartesi yayınlanan fragman ile sadece çıkış tarihini öğrenmekle kalmayıp aynı zamanda Doktorumuzun ve yoldaşlarının ne gibi maceralara atılacağını öğrenmiş olduk.

Doctor Who

Görünen o ki Doktor, tekrardan büyük bir olay ile karşı karşıya kalıyor. Keza fragman doktorun “Kriz, büyük bir kriz” sözleriyle açılışını yaparak bizlere biricik Zaman Lordumuz’un biri ya da bir şey tarafından avlandığını gösteriyor. Bu avcının ne suratını ne de kim olduğunu göremesek bile, niyetinin Doktorun tekrar re-jenerasyon geçirmesine müsaade etmeden onu avlayarak yaşamına tamamen son vermek. Ve birde sezon 12’de Stephen Fry ve Goran Visjnic’i, daha birçok farklı oyuncu ile birlikte konuk oyuncu olarak göreceğimiz. Şimdi tek yapmamız gereke 1 Ocak tarihini beklemek ve yeni sezonun bizlere ne getireceğini görmek.

Bir önceki yazımıza buradan ulaşabilirsiniz. Ve bu haber ilginizi çekebilir
Kaynak=Collider.com