Disney, D23 Expo 2019 Biletlerinin Tükendiğini Duyurdu -Geekrobats

Disney, D23 Expo 2019 Biletlerinin Tükendiğini Duyurdu

D23 Expo 2019 için bilet almak isteyen Disney hayranları şanssızlar: çünkü biletler resmen tükendi. 23-25 ​​Ağustos tarihlerinde Anaheim Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan fuar, fanların katılabileceği en önemli Disney etkinliklerinden biri. D23, her yıl gerçekleşir ve yaklaşmakta olan projelere ilk bakışları, özel sergileri, seçkin ürünleri ve daha birçok etkinliği içinde barındırır.

Bu yılki D23, potansiyel olarak şirket için en büyük D23 etkinliklerinden biri olabilir. Disney’in Fox ve Hulu da dahil olmak üzere yakın zamanda aldığı devralmalar sayesinde, şirketin elinde önceki etkinliklerden daha fazla göstereceği materyaller var. Kasım ayındaki Disney+ lansmanı ile hayranlar, yayın servisi hakkında daha fazla bilgi edinmenin yanı sıra Disney’in Hulu ve ESPN + için planları hakkında da bilgi alabilirler. Star Wars hayranları, şovla ilgilenen özel konukları da içerecek olan Disney+ serisi The Mandalorian için bir panele katılma fırsatına da sahip olacaklar.

Bu içerikler göz önüne alındığında, Disney’in bu yılki D23 biletlerinin resmen tükendiğini açıklaması bir şok değil. Bilet alamayanlar için ufak da olsa bir umut var. Disney, fuarda hangi panellerin herkese açık olacağı(canlı yayın) hakkında bilgi verecek.

Disney, D23 Expo 2019 Biletlerinin Tükendiğini Duyurdu -Geekrobats

Disney+ tekliflerine ek olarak D23, fuara daha fazla Marvel içeriği getirecek. Marvel Studios, San Diego Comic-Con 2019’da çok büyük duyurularda bulunmasına rağmen, D23’e yeni Marvel bilgileri getirmeyi planlıyor. Ayrıca, Disney animasyon hayranları, uzun zamandır beklenen Frozen 2 hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilirler. Diğer animasyon şirketleri ise hem Walt Disney Animation hem de Pixar, bu yılki fuarda güçlü bir varlığa sahip olacak.

Yine de, bu yılın D23’ünde daha da fazlası var. Disney’in yakın zamanda Fox’u satın alması, Fox’ta ki bazı mülklerin de etkinlikte temsil edileceği anlamına geliyor. Bu, D23’e bu yıl giriş yapacak The Simpsons’ı da içeriyor. Kısacası bu yılki D23’te herkes için bir şeyler var, bu yüzden fuar başlamadan bir hafta önce biletlerin tükenmesi şaşırtıcı değil.