DCEU Iris West

DCEU’nun Iris West’i Farklı Bir Zaman Diliminden Mi?

DCEU’nun neredeyse en önemli yapımı olan Justice League yakın bir zamanda ülkemizde vizyona girecek. Ancak ekibin en eğlenceli karakteri olan Flash ile yakın bağlantısı olan Iris West hakkında yeni bilgiler var.

Justice League filminde göremeyecek olsak da Warner Bros. Irıs West‘i görmemiz için uğraşıyor! Kiersey Clemons’un canlandıracağı Iris West‘imiz Justice League‘de olmasa bile  Warner Bros.’un yakın zamanda zamanında açıkladığı Flashpoint filminde olabilir!

Flashpoint filmi hakkında henüz bir bilgi bulunmasa bile DCEU‘nun en önemli yapımı olabilir. Filmde Thomas Wayne’i Batman olarak görebilir ve Wonder Woman ve Aquaman kavgasına şahit olabiliriz. 2019 yılında vizyona girmesi beklenen film Iris West karakteri içinde çok önemli olacak. Clemons, Entertaintment Tonight programına açıklamalarda bulundu.

Clemons, filmde Irıs West‘in kendi dünyasına sahip olmasını istediğini söyledi. ”Flash ile geçmiş ve geleceğe dönmek için” Iris filmde çok büyük rol oynayabilir.

DCEU, Batman v Superman: Dawn Of Justice ve Suicide Squad filmleriyle büyük tepki almıştı. Ardından gelen Wonder Woman gişede büyük bir başarı elde etmişti ancak bazı cast seçimleriyle yeniden büyük tepki almıştı. Yakın zamanda yayınlanan son Justice League fragmanı beklentiyi çok yüksekte tutmayı başardı. Ancak DCEU‘ya güveni sarsılan bir çok hayran, yakın zamanda vizyona girecek olan Justice League filminin, Flashpoint filmini ve Iris West‘i büyük ölçüde etkileyeceğini düşünüyor.

Iris West‘in burada büyük bir rol oynayacağı neredeyse kesin ancak Flashpoint ve Darkseid War filmleri bize ne gösterir bilemiyoruz. Umuyoruz ki Warner Bros. bizleri şaşırtmayı başarır ve güzel bir şekilde işlenebilecek hikayeleri daha da mükemmel hale getirerek bizlere izletebilirler.