Söylentiler

DC Sinematik Evreni Hakkında Yeni Söylentiler!

Justice League yaklaşıyor, herkes çok heyecanlı. E film yaklaştıkça söylentiler de artıyor. Sadece Justice League ile ilgili değil tüm DC sinematik evreni hakkında söylentiler havada uçuşuyor. İşte en mantıklı, kulağa en uygun gelen ve en çok desteklenmiş söylentileri sizler için derledik, düzenledik veya çevirdik artık ne derseniz.

Justice League için yapılan yeniden çekimlerin amacı filme daha fazla diyalog eklemek içindi. Justice League’nin tamamlanmamış versiyonunu izleyen Snyder ve Johns karakterler arası etkileşimin daha fazla olması gerektiğine karar verdiler. İşte tam buradaki etkileşimi artırma olayı da Whedon’ın eklemeleri ile halledildi. Süpermen Batman dışındaki diğer üyelerle fazla etkileşime girmedi ve kendisi ile Adalet Ligi arasında daha fazla diyalog ekleniyor.

– Justice League’de Victor Stone, Barry Allen ve Aquaman’nin orijinleri de anlatılacak.

– Superman filmde kötü olmayacak. Filmde, Superman büyük bir zamanını bir nevi arafta, belirsizlikte kalarak Jonathan Kent, Jor-El ve Zod ile konuşmasıyla geçiyor. Hayata dönmesini engelleyen şey ise kendisi hakkındaki şüpheleri.

– Filmin başında yer alacağı tahmin edilen savaş sahnesinde Abin Sur ve Mamaragan Atlantisliler, Amazonlar ve İnsanlara yardım ediyor. Zeus da görünüyor.

– Justice League, bitişi ile birlikte sonraki birçok orijin filmine zemin hazırlayacak. Reverse Flash ve Black Manta için de oldukça fazla ipucu olacak. Darkseid filmin sonunda ortaya çıkacak.

– Nightwing filminin çekilmesi de hala düşünülen projeler arasında. Warner Bros hala rol için aktör arıyor ve filmde Ben Affleck’in Batman rolünde küçük bir rol alması (cameo) hakkında müzakereler yapıldığı da söylentiler arasında

– Ve ayrıca Aquaman’in 2018’de ki solo filmi olacak. Aquaman’in ilk fragmanı kasım ayında yayınlanacak. Justice League filmi ve Doomsday Clock eventleri ile DC, 2017 Kasım ayının kendilerinin olmasını istiyor.

– Joker ve Harley yine Suicide Squad 2’nin ana odağı olacak. Amanda Waller, ilk filmde gördüğümüz ekibi yeni üyelerle tekrar toplayacak ve onların yakalanmasını emredecek. Joker ve Harley ise Arkham hastanesinde saklanack. Joker de bu arada kendi süper kötü ekibini kurarak Amanda Waller’ın ekibi ile çarpıştıracak. Harley ilk kez Poison Ivy ile bu filmde tanışacak. Suicide Squad 2 ‘nin sonunda Joker ve Harley ayrılacak ve Harley yanına Ivy’i de alarak Gotham City Sirens için Gotham’a gidecek. Suicide Squad 2 büyük ihtimal 2019 Haziran için planlanıyor. Gotham City Sirens ise 2020 Sevgililer Günü sinemalarda olacak.

– Warner Bros, Batgirl’ü 2019 Eylülde çıkartmayı planlıyor. Joker filmde bir flashback ile gözükecek. Stüdyo bu film ile birlikte Joker’i yıllardır Bat-Family’i zorlayan bir düşman olarak göstermek istiyor.

– Solo Batman filmi 5 Haziran 2020’de çıkarılacak. Matt Reeves, War for Planet of the Apes projesinden sonra bu projeye artık daha çok zaman ayırabiliyor. Reeves, filmin senaryosu da Mark Bomback ile beraber yazacak.

– 2020 Eylülünde Green Lantern Corps, 2020 aralığında ise Flashpoint filminin çıkarılması planlanıyor. Justice League 2 ise 2021 de çıkarılması planlanan projeler arasında. Warner Bros, Justice League 2’nin Thanos dan oldukça uzak bir tarihte çıkmasını ama çıktığında da Darkseid ile birlikte geniş bir karakter portfolyösüyle öne çıkmasını istiyor.

– Wonder Woman 2 ilk filmin aksine bir savaş filmi olmayacak ve filmin ana kötüsü de kadın bir karakter olacak.

– Superman’in bir sonraki solo filmi 2021 de çıkarılacak ama kendisi bizzat Shazam filminde de görünecek. Shazam filminde Superman’in Billy Batson’a bir nevi mentor rolünde eşlik etmesi isteniyor.

– Geoff Johns, Flashpoint filminin Robert Zemeckis’in çekmesini istiyor hatta ona bu konuda materyaller de göndermiş. Hikaye Barry üzerinde yoğunlaşacak ama Justice League’in tüm üyelerine yer verilecek.

Bu söylentiler hakkında sizlerin düşünceleri neler?

Etiketler

Veli Tekin

Her şeyden biraz biraz anlayan, araştırma yapmayı seven ve pes etmeyen bir kahve tiryakisi. Sade ve şekersiz. Ve biraz da çikolata. Anladınız siz

Bir Yorum

Başa dön tuşu
Kapalı