Chris Pratt Guardians Of Galaxy Vol. 3 Sözünü Verdi - Geekrobats

Chris Pratt Guardians Of Galaxy Vol. 3 Sözünü Verdi

James Gunn’ın proje dışında bırakılması ve birçok olayla gündeme gelen, birçok hayranın sabırsızlıkla beklediği Guardian of the Galaxy serisinin 3. filminin gelip gelmeyeceği merak konusu.

James Gunn’ın Twitter paylaşımları ile gündem olmasının ardından Disney tarafından kovulup Guardians of the Galaxy projesinden atıldıktan sonra hayranların akıllarında kafa karıştırıcı sorular oluştu ve şu ana değin bu sorulara hiçbir cevap alınamadı. Bu sorulara ilk cevabı Chris Pratt verdi.

Henüz seriyi devam ettirecek bir yönetmen ve Guardians of the Galaxy Vol 3‘ün senaryosunu yazacak bir senarist bulunmadı ya da bizlerin henüz haberi yok. Bildiğiniz üzere filmin senaristliğini ve yönetmenliğini James Gunn yapıyordu. Son zamanlarda ortaya atılan, Taika Waititi‘nin filmi yöneteceği yönündeki iddialar kendi tarafından boşa çıkarıldı.

İlgili Yazı: Guardians of the Galaxy Vol. 3’e Sürpriz Yönetmen!

The Lego Movie: The Second Part‘ın tanıtım kampanyasında Variety’e konuşan oyuncu şu sözleri sarf etti.

“Evet, Guardians of the Galaxy’nin devamı gelecek. Söz veriyorum üçüncü film olacak. Ortaya tam olarak nasıl bir iş çıkacak, henüz bir fikrim yok. Fakat ekibin tamamı bu üçlemeyi tamamlamak ve hayranlara istediklerini vermek için hevesli.”

Chris Pratt filmin gerçekleşeceğini, serinin devam edeceğini söylüyor. Serinin üçüncü filmi Marvel Sinematik Evreni‘nden nasıl bir yere sahip olacak, neleri değiştireceğini ilginç olacak. MCU’da gerçekleşecek en büyük olaylardan biri olan Avengers: Endgame sonrasında nasıl bir Guardians of the Galaxy filmi bizleri beklediğini merak ediyoruz açıkçası.

Guardians Of Galaxy serisinin hayranları Chris Pratt’in açıklamasından sonra ne kadar rahatlasa da Marvel Stüdyoları tarafından herhangi bir resmi açıklama gelmediği için hayranlar ikilemde kalmış durumda gözüküyor. Umuyoruz ki ilerleyen günlerde resmi bir açıklama gelir.