Captain Marvel İçin Brie Larson Hazırlıklara Başladı - Geekrobats

Captain Marvel İçin Brie Larson Hazırlıklara Başladı

Marvel, başrolünde Brie Larson’ın yer alacağı Captain Marvel ile ilk kadın süper kahraman filmini yapmaya hazırlanıyor. Bu doğrultuda, Brie Larson Hava Kuvvetleri üssünü ziyaret etti.

Captain Marvel, Marvel’ın merakla beklenen projelerinden biri olmasına rağmen çok az şey biliyoruz. Pek bir şey bilmiyor olsak da filmin başrol oyuncusu Brie Larson kolları sıvamış vaziyette. dwallace85 Instagram adresinden paylaştığı fotoğraflar ile Nevada’daki Hava Kuvvetleri Üssü’nü ziyaret ettiği ortaya çıktı.

Captain Marvel gibi bir karakteri oynayacak Larson’ın, hava üssü ile işi ne diyor olabilirsiniz. Asıl ismi Carol Danvers olan Captain Marvel, güçlerini kazanmadan önce , Amerikan Hava Kuvvetleri’nde binbaşı olarak görev yapıyordu. Rolüne hazırlanmak, alışmak ve araştırma yapmak niyetiyle gittiğini düşündüğümüz Larson, Instagram fotoğraflarından anladığımız kadarıyla F15’ler ile alakalı bilgi alıyor gibi görünmekte.

Rolünü ciddiye alması ve ön hazırlık yapması, bu işin içinde olan insanlarla muhattap olması açısından taktir edilesi birisi. Umarız bu ön çalışmalar filme çok iyi bir şekilde yansır ve güzel bir süper kahraman filmi izleriz.