Cable ve Domino'nun Deadpool 2 Setinden Yeni Fotoğrafları - Geekrobats

Cable ve Domino’nun Deadpool 2 Setinden Yeni Fotoğrafları

Deadpool 2 setinden yeni fotoğraflar yayınlandı. Yaklaşık bi 2 hafta önce Deadpool ve Marvel fanları için posterler yayınlanmıştı. Yaklaşık bi’ 5 gün önce Domino’nun set görüntülerini Facebook’dan paylaşmıştık (Bakmak için buraya tıklayabilirsiniz). Ve dün de Josh Brolin‘in Cable rolünü canlandırdığını öğrendik. Daha da iyisi, kısa bir süre önce Josh Brolin‘i, Cable kostümünü giyerken gördük, resmi olmasa da çekim sırasında çekilen resimlerini. Çizgi romandaki Cable‘a çok benzemese de, Cable olarak çok havalı duruyor. Şahsen ben beğendim.

Her hafta Deadpool 2 setinden her hafta yeni fotoğraflar sızıyor. Geçen günlerde Wade’in paraşütüyle sorun yaşadığını gördük. Devamında resmi olarak Domino açıklandı, resimlerini gördük. Sızan diğer fotolar da açık hava çekimlerinden, bunu göz önüne alırsak neredeyse her hafta yeni fotoğraflar gelecek gibi. Brolin‘in Cable rolünde görmemizle beraber çekimlerin hareketlendiği anlayabiliyoruz. Cable hareketli sahnelerin kahramanı.

Just Jared, dün Vancouver’da Deadpool 2 filmi için yapılan çekimler sırasında ordan orda çekilen fotoğrafları paylaştı. Görüntülerde Cable ve Domino’nun dublör performanslarını göremedik fakat Brolin ve Beetz‘i kostümleriyle sette görebiliyoruz.

Deadpool 2 setinden gelecek yeni fotoğrafları sabırsızlıkla bekliyoruz.

  1. Çizgi romandaki Cable’a hiç benzemiyor diye geçinenlere sesleniyorum, dış görünüşe takılmayın oyunculuğa bakın. Brolin bu rolde harikalar yaratacaktır. Deadpool 2 de çok güzel olucak gibi

Yoruma kapalı.