Brett Ratner Ayrılmazsa Gal Gadot Wonder Woman'ı Bırakabilir - Geekrobats

Brett Ratner Ayrılmazsa Gal Gadot Wonder Woman’ı Bırakabilir

Wonder Woman karakterini canlandıran Gal Gadot eğer Warner Bros. Brett Ratner ile olan anlaşmalarını bozmazsa devam filmlerinde Wonder Woman karakterini canlandırmayacağını açıkladı.

Harvey Weinstein ile patlak veren ve Hollywood’un en güçlü isimlerinin gerçek yüzlerini ortaya çıkaran taciz ve tecavüz davalarında yapımcı ve yönetmen Brett Ratner‘ın da adı geçiyor. Ratner’ın RatPac-Dune adlı şirketi Gal Gadot‘un başrolünü üstlendiği Wonder Woman‘ın yapımcılığını yapmıştı ve böylece Ratner da eve cebi dolu dönmüştü.

Page Six haberine göre Gal Gadot, Ratner ve şirketi tamamen filmden çekilmezse Wonder Woman‘ın devam filmi için anlaşma yapmayacağını açıkladı. Yakın zamanda Warner Bros. Ratner ile first-look anlaşmasını yenilemeyeceklerini duyurmuştu ama co-financing anlaşmaları hala geçerliliğini koruyor. Ratner tarafından kimse konuşmazken Warner Bros. tarafından bu haberin yanlış olduğunu söylendi ancak Page Six haberin doğru olduğunu sonuna kadar savunuyor.

Brett Ratner Ayrılmazsa Gal Gadot Wonder Woman'ı Bırakabilir - Geekrobats

Haberin doğru olduğunu kabul edersek, Gadot’un, Ratner‘ı Wonder Woman’dan olabildiğince uzaklaştırmaya çalışmasına şaşırmamak gerek. Her zaman kadınları taciz konularında destekleyen Gadot yakın zamanlarda Ratner‘ı ödül vermek için sunmayı reddetmişti.

Gadot‘un yerine başka bir Diana Prince bulmak fanlar arasında birçok kargaşaya yol açacağı gibi riskli bir adım olur. Warner Bros.’un Ratner ile olan anlaşmalarını bozmasını umut ederken Gal Gadot‘u bu cesur davranışı nedeniyle tebrik edip, arkasında olduğumuzu belirtiyoruz.

Yoruma kapalı.