Nihayetinde Black Widow Solo Filmi Geliyor - Geekrobats

Nihayetinde Black Widow Solo Filmi Geliyor

Uzun zamandır yapılması gereken Black Widow’un originini anlatan solo filmi için sonunda harekete geçildi.

Marvel çizgi roman ve sinematik evreninin en sevilen kahramanlarından Black Widow, sonunda kendi filmine kavuşuyor. Iron Man 2 ile sinemaseverlerin karşısına çıkan ve o günden itibaren MCU’nun önemli bir parçası olan Black Widow’un solo filmi için ilk somut adımlar atılmaya başlandı.

Marvel, bildiğiniz gibi Avengers serisinden önce karakterleri teker teker tanıtarak, sağlam bir altyapı ile sinematik evrenini yavaş yavaş kurdu. Thor, Iron Man, Captain Amerika, Hulk, Ant-Man ve aralarına yeni katılan Spider-Man de dahil olmak üzere birçok başarılı filme imza attılar. Durum böyle olunca hayranlar Natasha Romanoff‘u namı diğer Black Widow‘u sinemada görmek istiyorlar. Bir de Hawkeye’ı tabikii ki.

Hele ki DC, Wonder Woman ile büyük bir başarı elde ettikten sonra Marvel cephesinde hareketlenmeler başladı. Kadın bir kahramanın solo filmi büyük bir başarı elde etmişti ve karakterin büyük bir kitle tarafından tanınmasını, sevilmesini sağlamıştı.

Scarlett Johansson’la görüşüldü ancak resmi bir açıklama elbette yok lakin Variety‘nin haberine göre işler hızlandırılmış durumda. Filmin senaryosu Blacklist ile duyurmuş olan Jac Schaeffer tarafından yazılacağı iddia ediliyor. Her şey daha yeni, Scarlett Johansson ile filmin nasıl olması gerektiği hakkında yeni konuşulmuş, yolun başındalar fakat yakın bir gelecekte -ki 2020’den kastediyoruz- görebileceğimizi umuyoruz.