Black Adam Suicide Squad 2'de Olmayacak Mı? - Geekrobats

Black Adam Suicide Squad 2’de Olmayacak Mı?

Dwayne Johnson’ın canlandıracağı Black Adam karakterini beyaz perdede görmeyi bekliyorsanız biraz daha beklemeniz gerekecek.

Twitter’da @DanielRPK adlı yazarın attığı tweete göre Black Adam, Suicide Squad 2 filminde olmayacak. Ki bu da geçen yıl kasım ayında başlayan Black Adam’ın Suicide Squad 2 filminde rol alacağı söylentisine ters düşüyor.

Suicide Squad 2‘de takımın bir “kitle imha silahı” arayacağı söyleniyordu ki bu silah da Johnson’ın antik karakteri olacaktı. Bu söylentiler çıktığından beri senaryonun değişip Johnson’ın karakterinin çıkarılmış olma olasılığı var.

Maalesef ki Johnson’ı kostümde görmek isteyenler için bunlar iyi haberler değil. Johnson 2008’de resmi olarak role seçilmiş, Shazam! ve Black Adam filmlerinde görüleceği planlanmıştı. Yıllar sonra planlar değişti ve birçok kaynak tarafından onu seneye çıkacak Shazam! filminde görünmeyeceği onaylandı. Yine de Johnson DCEU’daki çıkışının yakında olacağını söylüyor.

İlgili Yazı: Suicide Squad 2’de Ümit Vaat Eden Değişim Rüzgarı

Karakterinin görünmesi hakkında “Kesinlikle olacak, emin olabilirsiniz.” demişti Johnson geçen yıl mayıs ayında verdiği röportajda.

“Geoff Johns ve DC’deki herkesle harika bir konuşmamız oldu. Şu an DC’deki herkes için heyecanlı bir zaman çünkü DC evrenini güzelce yaratma aşamasındalar. Black Adam’ın tanıtılışıyla ilgili size söyleyemeyeceğim güzel bir sürprizimiz var.”

Black Adam’ın görünümü olmadan da Suicide Squad 2 filmiyle ilgili birçok gizem var. Margot Robbie’nin Birds of Prey filmine katılışıyla birlikte Suicide Squad 2‘nin daha ileri bir zamana alındığı söylenmişti. Robbie, Will Smith ve Jared Leto üçlüsünün dönmeye hazır oluşu ve birden çok senaryo yazarının birlikte çalışmasıyla birlikte işler doğru yolda gibi gözüküyor.