DiziSöylentiler

Söylenti: Birds Of Prey’de Cassandra Cain’i Peyton Elizabeth Lee Canlandıracak

DC’nin yaklaşan filmlerinden Birds Of Prey’in oyuncu kadrosu yavaş yavaş belli olmaya başladı. Kadro seçimleri beraberinde tahminleri de getirdi, bunlardan biri de dizi karakterlerinden Cassandra Cain için.

@DanielRPK‘ın paylaştığı tweet ile birlikte bir söylenti internette dolaşmaya başladı. Bu söylenti ise Peyton Elizabeth Lee‘nin Birds of Prey dizisinde Cassandra Cain rolünü canlandırabileceğini hakkında idi. 14 yaşındaki aktris, Disney Channel dizisi Andi Mack’in baş rolünün yanı sıra Shameless ve Scandal dizilerinde oynadığı küçük roller ile tanınıyor.

Lee’nin Cassandra Cain için seçilme olasılığı bu noktada bir söylenti olmaya devam ediyor ve hangi aktrisin bu rolü üstleneceğini hakkında henüz hiçbir bilgi yok. Fakat bir tahmin olmasına rağmen, Lee’nin bu rol için iyi bir seçim olmasının mantıklı birkaç sebebi var. Bird of Prey’de görünecek Cassandra Cain genç bir karakter hatta 12-13 yaşlarında işlenebilecek bir karakter.

Birds Of Prey Cassandra Cain'i Peyton Elizabeth Lee Canlandıracak - Geekrobats

Bu bağlamda Lee’nin 14 yaşında olması ve dış görünüşü bu sebeplerden birkaçı. Ayrıca Peyton Elizabeth Lee‘nin Disney dizisi Andi Mack’deki performansını da göz önüne alırsak çok mantıklı bir seçim olarak değerlendirebiliriz. Ve tabi ki, Andi Mack ortak-yıldızı Asher Angel’ın DCEU’da Shazam!’ın Billy Batson’u olarak katıldığını da şuralara bir yere ekleyelim.

Film için henüz bir kadro açıklanmadı, Lee sadece Birds Of Prey dizisinde yer alma potansiyeli olan bir aktris. Önceki söylentiler, Alexandra Daddario’nun Huntress (Helena Bertinelli) rolü ile diziye katılabileceğini ve Vanessa Kirby, Jodie Comer ve Blake Lively’nin Black Canary (Dinah Lance) rolü için düşünülenler arasında olduğu yönündeydi.

Bird of Prey Dizisi Hakkında

Birds Of Prey Cassandra Cain'i Peyton Elizabeth Lee Canlandıracak - Geekrobats

Birds Of Prey, Cassandra Cain, Black Canary, Huntress ve Renee Montoya’nın Harley Quinn (Margot Robbie) ile birlikte çalışıp, Black Mask’e karşı geldikleri bir dizi olacak. Gelecek yılın başlarında başlayacağı söylenen filmin yapımında, hayranlar oyuncu kadrosuna kimin katılacağını beklemek ve görmek zorunda kalacaklar – ve Lee’nin aralarında olup olmayacağını.

Birds Of Prey, Cathy Yan tarafından yönetilecek ve Robbie, Kroll & Co Entertainment’ın Sue Kroll’ı ve Clubhouse Pictures ‘Bryan Unkeless’ın tarafından da prodüktörlüğü yapılacak. Senaryonun bir versiyonu da Bumblebee’nin senaristi Christina Hodson tarafından kaleme alındı.

Sizler Birds Of Prey hakkında neler düşünüyorsunuz bizlere bildirin, Black Mask’ın sizce kötü karakter olarak seçilmesi ne kadar doğru? Genel olarak senaryonun ilerlemesi nasıl olabilir? Margot Robbie’nin oynaması yüzünden Film DCEU da geçecek gibi görünüyor sizce bu durumu nasıl bağlayacaklar? Geekrobats Lobi’de düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz.

Etiketler

Veli Tekin

Her şeyden biraz biraz anlayan, araştırma yapmayı seven ve pes etmeyen bir kahve tiryakisi. Sade ve şekersiz. Ve biraz da çikolata. Anladınız siz

Want to buy the best fake watches? Only we have the best price and quality - perfectwatches.io

Başa dön tuşu
Kapalı