Batman: Cesur ve Gözüpek Scooby-Doo Crossoverı Geliyor!

Nereden baksanız 6 yıl sonra Batman: Cesur ve Gözüpek aramıza geri dönüyor. Hem de muhteşem bir şekilde, Scooby-Doo ile beraber!

Scooby-Doo çizgi dizisi bizlerin çocukluğunun bir parçasıydı. Son yıllarda unutulmaya başlanılan çizgi dizi Batman ile yeniden bizleri ekranlara kitleyecek. Cesur ve Gözüpek serisi final bölümünü 2011 yılında yayınladıktan sonra sessizliğe karışmıştı, ta ki şimdiye kadar. IGN‘den gelen habere göre 2 çizgi dizinin crossoverı 2018’in ilk ayında DVD ve dijital olarak bizlerle olacak. Sadece Batman’i değil, diğer DC kahramanlarını da crossoverda göreceğiz.

Fragmanı izlediğimizde yıllardır aynı çizgi dizideki karakterler gibi, müthiş bir uyum içerisindeler. Sanki crossover değil de böylesine bir çizgi dizi. Ve o havayı o kadar güzel yansıtmışlar ki, tabiri caizse sırıtmıyor. Aynı zamanda Batman dışında bir çok DC karakterinin de çizgi dizide yer aldığını belirtmiştim. Black Canary, Plastic Man, Detective Chimp, Aquaman, Martian Manhunter ve daha birçok karakter. Belirtmem gerekiyor ki crossover için 2,5 ay gibi bir süre beklememiz gerekecek.

Lafı fazla uzatmadan sizleri fragman ile başbaşa bırakıyorum.