'Avengers: Infinity War' Funko Pop Figürü Thor'un Yeni Silahını Gözler Önüne Serdi - Geekrobats

‘Avengers: Infinity War’ Funko Pop Figürü Thor’un Yeni Silahını Gözler Önüne Serdi

MCU’nun vizyona giren son filmi Thor: Ragnarok’ta ana kahramanımız çekicini kaybetmişti. Yaklaşan Avengers: Infinity War’da onu yeni bir silah ile görüp göremeyeceğimizi merak ederken hiç beklemediğimiz bir yerden yeni silahın ne olduğunu öğrendik!

Thor‘u MCU’da gördüğümüz ilk andan beri çekicini oradan oraya savuruyor. Yıllar ilerledikçe kahramanımız çekicini daha etkili kullanırken gördük ancak serinin son filmi olan Thor: Ragnarok‘da Thor‘un çok nadir kişilerin layık olduğu çekici Mjolnir, bizzat kız kardeşi Hela tarafından parçalanmıştı.

Hela tarafından Mjolnir’in parçalanması bize Hela‘nın ne kadar güçlü ve önemli bir kötü olduğunu kanıtlamasının yanı sıra Thor‘un artık Mjolnir yerine ne çeşit bir silah kullanacağını merak ettirmişti. Özellikle önümüzde oldukça önemli bir Infinity War filmi varken.

İlgili Yazı: Russo Kardeşler: Yeni Neslin Darth Vader’ı Thanos Olacak!

Sonuçta her ne kadar oldukça güçlü bir şimşek tanrısı olmasına rağmen Deli Titan Thanos‘un karşısına silahsız bir halde çıkması onun için büyük sorunlar yaratabilir. Ancak tüm bu endişe ve meraklarımızı giderecek haberi bir Funko Pop oyuncağı ile aldık. Tabii ki ortada resmi bir şeyin bulunmadığını belirtmemizde fayda var, yani söylenti.

Son dönemlerde fazlasıyla popüler olan Funko Pop figürleri bu sefer bizi sadece eğlendirmekle kalmayıp bizlere karakterler hakkında haber de veriyor. Çoğu kişi bu silahın Jarnbjorn olabilme ihtimali üzerinde duruyor. Jarnbjorn, kahramanımıza yabancı bir silah değil. “Unworty” seviyesinde ve Mjolnir‘i kullanmaya başlamadan önce kullandığı fazlasıyla güçlü bir silah. Umarız ki Marvel’in yakışıklı şimşek tanrısı, Infinity War‘da oldukça güçlü bir halde Thanos’un karşısında durur.