title="Avengers: Endgame'den Quantum Kıyafetleri İçin Alternatif Tasarımlar - Geekrobats"

Avengers: Endgame’den Quantum Kıyafetleri İçin Alternatif Tasarımlar

Avengers Endgame yılın başlarında tüm zamanların en çok hasılat yapan filmi olmuştu ve bu seriye olan heyecan hâla bitmiş değil. Hayranlar hâlen daha film ile ilgili edinebilecekleri veya görebilecekleri bilgi ve videoları bekliyorlar (Zaten bu yüzden Disney+‘da çıkan kesilmiş sahneler bu kadar çok ilgi duydu) ve şimdi de elimizde film için yeni alternatif tasarımlar var.

Takımın giydiği Quantum Kıyafetleri Iron Man ya da Ant-Man‘in kıyafetlerinin birleşimi gibiydi ve hayranlar tarafından çok büyük ilgi duyuldu. Ama bu alternatif çalışmalar gösteriyor ki en başlarda fikir daha farklı ve ilginçmiş.

Bazı çalışmalar çok hoşunuza gidebilir keza benim hoşuma gitti. Bazı kıyafetlerin çene korumalığı varken bazıları tam anlamıyla uzay kıyafeti gibi duruyor, bazılarının önünde ize tam biz Avengers logosu olan “A” işareti beliriyor.

Tasarımların arasından çok beğendiğimiz tasarımlar oldu ve sizlerin de muhakkak beğeneceği tasarımlar vardır. Tüm resimleri aşağıda bulabilirsiniz.

Avengers: Endgame'den Quantum Kıyafetleri İçin Alternatif Tasarımlar - GeekrobatsAvengers: Endgame'den Quantum Kıyafetleri İçin Alternatif Tasarımlar - GeekrobatsAvengers: Endgame'den Quantum Kıyafetleri İçin Alternatif Tasarımlar - GeekrobatsAvengers: Endgame'den Quantum Kıyafetleri İçin Alternatif Tasarımlar - GeekrobatsAvengers: Endgame'den Quantum Kıyafetleri İçin Alternatif Tasarımlar - GeekrobatsAvengers: Endgame'den Quantum Kıyafetleri İçin Alternatif Tasarımlar - Geekrobats
Avengers: Endgame'den Quantum Kıyafetleri İçin Alternatif Tasarımlar - GeekrobatsAvengers: Endgame'den Quantum Kıyafetleri İçin Alternatif Tasarımlar - GeekrobatsAvengers: Endgame'den Quantum Kıyafetleri İçin Alternatif Tasarımlar - GeekrobatsAvengers: Endgame'den Quantum Kıyafetleri İçin Alternatif Tasarımlar - GeekrobatsAvengers: Endgame'den Quantum Kıyafetleri İçin Alternatif Tasarımlar - GeekrobatsAvengers: Endgame'den Quantum Kıyafetleri İçin Alternatif Tasarımlar - GeekrobatsAvengers: Endgame'den Quantum Kıyafetleri İçin Alternatif Tasarımlar - GeekrobatsAvengers: Endgame'den Quantum Kıyafetleri İçin Alternatif Tasarımlar - GeekrobatsAvengers Endgame
Kaynak= Comicbookmovie.com