Avengers: Endgame'e Gelen İlk Yorumlar! - Geekrobats

Avengers: Endgame’e Gelen İlk Yorumlar!

Geçtiğimiz günde gerçekleşen Los Angeles’taki Avengers: Endgame dünya galasından sonra toplanan ilk tepkiler bir araya getirildi. Bunların yalnızca sosyal medya tepkileri olduğunu ve vizyona girdikten sonra tekrar gözden geçirilmesi gerektiğini unutmayın.

”Avengers: Endgame’i henüz izledim. Bu film için abartma kelimesinin mümkün olduğuna inanmıyorum. Her şekilde mümkün olan en üst düzey Marvel filmidir ve kelimeler ne kadar destansı olduğunu tarif edemez. Ve evet, Hawkeye bir rock yıldızı.”

”Avengers: Endgame, usta bir epik film. 22 filmlik hikayeyi sona erdiren değil aynı zamanda gerçek bir doruk noktası. Bu film çözülürken diğer filmler hakkında daha fazla bilgi edineceksiniz. Eğer Infinity War kas ise, Endgame beyindir. Ve vay be, nasıl bir son!”

”Avengers: Endgame şaşırtıcı, muhteşem bir film. Daha önce hiç böyle bir şey görmedim. Bu film olmak istediğim her şey ve çok daha fazlası. Büyüleyici.”

Brandon Davis’in bir diğer yorumu daha;

”Avengers: Endgame’i izlerken çok yüksek sesle güldüm, çok kuvvetli bir şekilde alkışladım ve çok ağladım. Film her beklentiyi aşıyor ve tüm Marvel Sinematik Evreni’nin mükemmel bir zirvesi.”

”Avengers: Endgame’in mümkün olan en iyi versiyonunu hayal edin ve bir şekilde film tüm bu beklentileri aşıyor. 5-6 kez ağladım. En duygusal, en epik MCU filmi. Bu 10 yıllık evrenin meyvesi ve hayranları gerçekten mükemmel bir şekilde tatmin etmişler. Çoook iyi.”

”Avengers: Endgame’i izledim. Bu tweet’in hiç spoilerı olmayacak. Bunun yerine, sadece duygusal saçmalık olacaktır. Bu filmde Thor benim ruh halim. Ayrıca, ağlamam çok şaşırtıcıydı … defalarca. Bu filmi pek çok kez izleyeceğim. On yıl sonra kendimi çok iyi hissediyorum.”

”Bu anlaşılamaz: Avengers: Endgame, olmasını istediğin her şey ve daha fazlası. Ben kesinlikle afalladım. Her şeyi en iyi şekilde karşılayan son 11 yıldaki mükemmel bir yansıma. Kuşkusuz yeni favori Marvel Sinematik Evreni filmim. Afalladım.”

”Vay. Avengers: Endgame şaşırtıcı. MCU hayranlarına en büyük hediye. Çok uzun ve birkaç hıçkırık var, ama umduğun her şey ve daha fazlası.”

Avengers: Endgame hayranlarının görmeyi umduğu sonuç tatmin edici bir sonuç olacak gibi gözüküyor. Bu erken tepkilerde hiçbir spoiler olmadığından, hayranlar film hakkında fikir edinebilmek için beklemek ve izlemek zorunda kalacaklar. Film, Aşama 4 ve sonrası için Marvel Sinematik Evreni’nin geleceğini belirlerken, bazı karakterlerin de sonuna işaret ettiği açık.

Dahası, Avengers: Endgame, oyunun bu noktasında ihtiyaç duyulan bir miktar fan hizmeti içeriyor ve birkaç karaktere dikkat çekiyor, ikisi Thor ve Hawkeye. Fakat belki de bu tepkilerden çıkacak en iyi şey Avengers: Endgame’in gerçekten hype yaşattırmasıdır.