Avatar 2

Ve Beklenen Haber: Avatar 2 Çekimleri Başlıyor

Avatar, 2 milyar hasılatı geçen ve mükemmel görsel efektleri ile gönüllerimizde taht kurmayı başarmıştı. Filmin, ikincisinin geleceği konuşulanlar arasındaydı. Avatar 2 ile ilgili gelişmeler var.

ScreenRant’ın haberine göre 19 Eylül’de özel bir Terminator etkinliğinde bu haberi doğrulattılar. Projeden gelen son haberlere göre çekimlerin tamda planlandığı tarihte başlayacağı yönünde. Yani 25 Eylül pazartesi günü filmin çekimlerine tamamen başlanacak. James Cameron ile uzun yıllardır beraber çalışan ve şu an Lightstorm Entertainment’in başkanı Jon Landau, haziran ayında Avatar 2‘nin çalışmalarına eylül ayının son haftasında başlanacağını söylemişti.

Film 2020 yılında vizyona gireceği konuşulanlar arasında yerini alıyor. Seriye en az 4 yeni filmin daha geleceği belirtildi ve bu sayı artabilir de.

Avatar‘ın ilk filmi 2009 yılında vizyona girmiş ve 2,79 milyar doları geçen hasılatı ve 3 Oscar kazanarak  ile bu alanda rekor kırmayı başarmıştı. Bu film hakkında ise henüz pek fazla bilgi bulunmamakta. Umuyoruz yılların teknolojiye katkısı ile daha iyi bir film bizlere sunulur.