OyunGüncel

Assassin’s Creed Origins’den Yeni Fragman Geldi

Ubisoft, yıllardır bir çok oyuncunun hayranlık duyarak oynadığı serisi Assassin’s Creed serisinin yeni oyunu Assassin’s Creed Origins’den yeni bir fragman yayınlandı.

 Assassin’s Creed Origins adıyla tanıtılan oyunun hikayesi Antik Mısır döneminde geçecek ve söylentilere göye oyun seri içinde ki en iyi oyun olacak. Oyun hakkında önemli gelişmeler olduğu açıklandı.

“Brootherhood” adı altında oyunun hikayesini ve karakter hakkında ki detayları Brootherhood temasıyla anlatan Ubisoft bu sefer tam anlamıyla ”Mükemmel” oyunun formülünü bulmuş gibi görünüyor. Senaryo hakkında da ufak tefek tüyolar veren fragman, ayrıca önemli karakterlerden olan Bayek‘in son  Medjai Savaşcısı olduğu ortaya çıkıyor. Gerçek olaylara baktığımızda ise Medjai Savaşçılar’ı Mısır’ın en güçlü ve en önemli savaşçılarıydı. Fragmanda olan en önemli detaylardan biri ise ana karakterin Medjai‘ye olan bağlılığı ve kardeşliğin hikayenin geçeceği Antik Mısır döneminde başlaması.

Assassin’s Creed yıllardan bu yana harika dövüş dinamikleri ve diğer oyunlardan çok daha farklı olan ”Free Roam” sistemi ile milyonlarca oyuncuya hitap etmişti. Ancak Brotherhood diğer oyunlardan farklı olarak daha uzun soluklu bir hikaye, daha geniş Free Roam ve çok daha iyi dövüş dinamikleri ile kendine ön plana çıkaracakmış gibi duruyor.

Çıtayı çok yukarılara çıkaran fragman:

 

Fragman şu an için oyunun çok iyi olacağının sinyallerini veriyor. Umuyoruz şu ana kadar gördüğümüz en iyi Assassin’s Creed oyunlarından biri olur.

Etiketler

Emir Ali

Günün çoğunluğunu Scorpions dinlerken Geek alemlerinde takılıp geçiren insan, ya da onun gibi bir şey.
Başa dön tuşu
Kapalı