DiziGüncel

Yeni Arrowverse Crossver’ı “Crisis on Earth-X”

Warner Bros. CW’nun Arrowverse evreninde geçen yeni ortak bölümü duyurdu ve üstüne bir de çizgi roman kapağı gibi afiş yayınladı!

Supergirl, The Flash, Legends of Tomorrow ve Arrow dizileri arasında olacak crossover bölümünün ismi “Crisis on Earth-X” olarak duyruldu. İsimle beraber yayınlanan Phil Jimenez’in çizdiği afiş ile ortak bölümde hangi karakterlerin olacağını da öğrenmiş olduk. Resimle birlikte yayınlanan açıklama ise:

Bütün kahramanlar Barry ve Iris’in düğününü kutlamak için şehre gelmişken, Earth-X’ten gelen kötü adamlar eğlenceleri öldürücü bir şekilde durduruyor.

(Afişi daha detaylı incelemek için üstüne tıklayarak daha büyük resme gidebilirsiniz)

Yeni Arrowverse Crossver'ı "Crisis on Earth-X" - Geekrobats

Yapımcılar Marc Guggenheim ve Andrew Kreuzberg, CW‘nun bu etkinliğinin nasıl DC Comics’in Justice League/Justice Society crossoverlarından ilham alınarak yapıldığını konuştular:

“Bu yılki crossover bölümünün biz büyürken severek okuduğumuz Justice League/ Justice Society crossoverlarını andırmasını istedik. Bu fikrin hayata geçmesi için Phil’in çizgi roman kapağı çok doğru bir karardı. Bu kadar çok karakteri tek bir kapakta haklarını vererek çizebilen sanatçıların sayısı bir elin parmaklarını geçmez. Phil de onlardan biri. Onun tasarımı Justice League #207’nin kapağını çağırıştırıyor ki o sayı da 20. yıllık JLA/JSA sayısıydı. 10 yaşındaki hallerimiz mutluluktan havaya uçuyor.”

Çizgi romanlarda Earth-X, Crisis on Infinite Earths olayları olmadan önce Almanya’nın İkinci Dünya Savaşı’nı kazandığı alternatif bir evrendi.

4 bölümlük crossover etkinliği ise 27 Kasım Pazartesi günü Supergirl ve Arrow ile başlayıp ertesi gün Flash ve Legends of Tomorrow ile bitecek.

Etiketler

Veli Tekin

Her şeyden biraz biraz anlayan, araştırma yapmayı seven ve pes etmeyen bir kahve tiryakisi. Sade ve şekersiz. Ve biraz da çikolata. Anladınız siz
Başa dön tuşu
Kapalı