FilmGüncel

Ant-Man and the Wasp’ın Silinen Sahnelerini Açıklandı

Silinen sahneler pek çok filmi oldukça kötü yapabiliyor. Geçtiğimiz günlerde vizyona giren ve olumlu eleştiriler alan Ant-Man and the Wasp filminde de silinmiş sahnelerin olduğu açıklandı.

Kesilen sahneler bazı zamanlar da filmleri daha iyi bir hale getirebiliyor. Ancak bildiğiniz üzere özellikle son zamanlarda birçok film kesilen sahneler yüzünden çok kötü bir hal aldı. Özellikle süper-kahraman filmlerinde gördüğümüz bu durum hayranlar tarafından pek iyi karşılanmıyor. Çoğu hayran ise silinen sahnelerin filme eklenmesi durumunda filmin çok daha iyi olacağını söylüyor. Uzun süredir beklenen ve geçtiğimiz günlerde vizyona giren Ant-Man and the Wasp çok beğenilmişti. Ancak filmin çok daha iyi olmasını sağlayacağı düşünülen silinen sahnelerin olduğu resmen açıklandı.

İlgili Yazı: Wasp Kimdir? Kimin Nesidir? Detaylı Şekilde Açıkladık!

Bazı zamanlarda filmlerden çıkarılan sahneler filmi daha iyi yapabiliyor. Bunun sebebi ise daha önceden filmin içinde benzeri bir sahne olması ya da o sahnede anlatılmak istenen durumun daha önce bir sahnede anlatılması.  Ant-Man and the Wasp‘ın yönetmenliğini yapan Payton Reed ise geçtiğimizde günlerde filmin genişletilmiş versiyonunu duyurdu. Genellikle filmlerin genişletilmiş versiyonlarının çıkacağı uzun bir süre sonra kesinleşir. Ancak Payton Reed bu açıklamayı oldukça erken yaptı.

Peyton Reed Ant-man and the Wasp'ın Silinen Sahnelerini Açıkladı - Geekrobats

Bu sahnelerin aslında çok önemli olmadığını söyleyen Reed, bunun yanı sıra Kuantum Evreni’ni göreceğimizi söyledi. Kesilen sahnelerin toplam süresi pek uzun olmasa bile filmin yönetmeni bu sahnelerin oldukça eğlenceli olduğunu da belirtti.

“5 ile 10 dakika arası silinmiş sahne olacak. Çünkü biliyorsunuz bazen bir sahne çok iyi oluyor ama başka bir şeyin tekrarı oluyor. Ya da bu sahneye hiç gerek yok gibi bir durum oluyor.”

“Ama evet, Kuantum Evreni ile ilgili sahneler olacak. Walton Goggings kesinlikle olacak. Belki Kuantum Evreni’yle ilgili birkaç şey daha olabilir. Bu sahnelerin hepsi çok eğlenceli. Blu-Ray versiyonunda bunları izleyebilirsiniz. “

Bu sefer kesilen sahneler filmi çok değiştirmeyecek gibi görünüyor. Ancak yine de Kuantum Evreni’ni görmek MCU‘nun geleceği için önemli olabilir. Kesilen sahnelerin toplam süresi oldukça kısa ancak umarız bu sahneler bizi beklediğimiz kadar eğlendirir ve en az Payton Reed‘in dediği kadar iyi olur.

Etiketler

Emir Ali

Günün çoğunluğunu Scorpions dinlerken Geek alemlerinde takılıp geçiren insan, ya da onun gibi bir şey.
Başa dön tuşu
Kapalı